Facebook Messenger Sohbet Balonu Kapatma Resimli Anlatım

Merhabalar, bu yazımızda Facebook Messenger sohbet balonu kapatma nasıl yapılır sorusuna cevaben, adım adım yapmanız gerekenleri resimli olarak anlatıyoruz. Eğer siz de Messenger’da baloncukları kapatmak istiyorsanız ama nasıl kapatılır bilmiyorsanız, kısaca gösteriyoruz.

Facebook Messenger Sohbet Baloncukları Nasıl Kapatılır?


Baloncuklar varsayılan olarak ektin halde gelir ama siz bu balonları devre dışı bırakmak istiyorsanız, aşağıdaki talimatları sırasıyla uygulayın.

Öncelikle Facebook Messenger uygulamasını telefonda çalıştırın.

Açılan ekranın sol üst tarafında bulunan profil resminizin üstüne basın. Aşağıdaki resimde basmanız gereken profil fotoğrafı 1 numaralı ok ile gösterilmiştir.

Ekranı aşağıya doğru kaydırıp Sohbet Balonları seçeneğini bulun ve hemen yanında bulunan butona basın. Böylece baloncuklar özelliği devre dışı bırakılmış olacak yani kapatılacak. Aşağıdaki resimde basmanız gereken buton 2 numaralı ok ile gösterilmiştir. Kapalı olduğu zaman gri renkli oluyor.

Artık size Messenger üzerinden yeni bir mesaj gelirse, baloncukları görmeyeceksiniz.

Facebook Messenger Web Tarayıcıdan Nasıl Kullanılır?

Her zamanki gibi Facebook hesabınıza tarayıcıdan giriş yaparak Messenger’ı kullanabilirsiniz.

Ama daha gelişmiş özelliklerden yararlanmak ve daha konforlu sohbet etmek için Facebook şirketinin yeni açtığı Messenger.com sitesini ziyaret edebilir ve kendi Facebook hesabınızla giriş yaparak hemen gelişmiş sohbete başlayabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi