Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook sayfadaki sıkı hayranları nasıl görürüm?

Facebook sayfadaki sıkı hayranları nasıl görürüm?

198
0

Facebook sayfanın sıkı hayranlarını görme.

Kullanıcı sayısı bakımından sosyal medya platformları arasında zirvede yer alan ve uzun yıllardır bu konumunu koruyan Facebook birbiri ardında yenilikler çıkararak yerini iyice sağlamlaştırma niyetinde.

Daha önceki bir haberimizde sizlere Facebook, WhatsApp, Messenger ve Instagram’ın birleşeceği ile ilgili bir gelişmeden söz etmiştik. Bunlar yakın zamanda olması beklenen şeyler.

Yeni çıkan Facebook rozetleri insanların merakını uyandırıyor ve bu meseleyle ilgili bilgi almak istiyor. Bu nedenle bu yazımızda Facebook sayfadaki sıkı hayranları görmeyi anlatıyoruz.

Öncelikle bu rozetlerin sayfalar ve gruplardaki kullanıcı etkileşimini artırmaya yönelik olduğunu belirtelim.

Artık Facebook sayfaları çok sıkı takip eden, sayfada yapılan paylaşımları beğenen ve pozitif yorumlar yazan kişiler sayfanın sıkı hayranları rozetiyle ödüllendiriliyor. Bu ödülü sayfanın yöneticisi vermiyor. Facebook tarafından otomatik olarak veriliyor.

Facebook yeni sıkı hayranlar nerede gösteriliyor?

2019 08 03 13 40 35 1

Hangi sayfayı takip ediyorsanız, o sayfanın profil ekranına gelerek yeni sıkı hayranları görebilirsiniz. Zaten ana sayfasına girince en üst kısımda +20 veya +30 şeklinde sıkı hayran sayısı gösteriliyor.

Eğer bütün sıkı hayranları görmek isterseniz, Sıkı Hayranların Tümünü Gör yazan butona tıklamanız yeterlidir.

2019 08 03 13 41 47 3

Eğer bir sayfada sıkı hayranları göremiyorsanız, demek ki bu sayfanın henüz sıkı hayranı yok. Devamlı güzel paylaşımlar yaparak yeni sıkı hayranlar kazanmak mümkün. Bir sayfa ne kadar aktif ve sıkça paylaşım yapılıyorsa, sıkı hayran sayısı da o kadar fazla oluyor.

Önceki İçerikTeamviewer Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikWhatsapp Düşük Veri Kullanımı Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Açılır Kapatılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz