Facebook videolarını mp3 olarak indirme programı ve sitesi (programsız online)

İlk olarak programsız bir şekilde yani bilgisayara program yüklemeden Facebook videolarını mp3 formatında indirmenin yolunu anlatıyorum, ardından bir ufak program ve alternatif başka bir online site tanıtacağım:

http://www.downloadvideosfrom.com/tr/ sitesini ziyaret ederek Facebook’tan tüm videoları bilgisayara tek tıkla kaydedebilirsiniz.

Zaten sitenin dili Türkçe’dir. Bu sitenin avantajı ise Facebook’taki videoları sadece video formatında değil, mp3 formatında yani video yerine yalnızca ses dosyası biçiminde indirebiliyorsunuz. Aşağıdaki resimde bu sitenin ana sayfası görülmektedir. Burada beğendiğiniz ve indirmek istediğiniz video’nun Facebook’taki sayfasının URL adresini kopyalayıp boş kutuya yapıştırıyorsunuz. Ardından alt taraftaki seçeneklerden ister ses olarak (mp3) ister video olarak (mp4, flv, 3gp,avi,wav,wmv,webm) seçiyorsunuz ve kaliteyi seçtikten sonra “İndir” yazan butona tıklıyorsunuz. Hepsi bu kadar kolay ve basit.

facebooktan-videoları-indirme

Alternatif Başka Yöntem (Program Kullanarak)

SaveFrom.net Helper eklentisi sayesinde Facebook.com sitesinde izlediğiniz bütün videoları tek tıkla bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Facebook’tan videoyu bilgisayara indirmek için tek yapmanız gereken bu Türkçe ve ücretsiz programı bilgisayara kurmaktır.

Bunu kurduktan sonra artık dünyanın en popüler video izleme sitelerinden videoları izlerken videonun hemen altında “Download” yazan bir buton çıkacak. Bu butona tıklayarak hemen videoyu anında bilgisayara indireceksiniz.

Facebook’ta izlediğiniz videonun altındaki indirme butonu, aşağıdaki video resminin üstünde kırmızı renkli halka içinde gösterildiği gibi olacaktır. Bu butona tıklamanız yeterlidir.

facebook-video-indirme-programi

SaveFrom.net programını indirmek için tıklayınız.

Not: Bu programın bir de online sitesi mevcut. Eğer programsız olarak yani program yüklemeden internette izlediğiniz tüm videoları indirmek isterseniz, http://tr.savefrom.net/ sitesini ziyaret edin. Sayfa açılınca aşağıdaki resimde gösterdiğim yerdeki kutuya video sayfasının URL adresini yapıştırın ve “İndir” yazan butona tıklayın.

21-03-2016 12-57-54


Yayımlandı

kategorisi