National Geographic Belgeselleri İndir İzle

hqdefault.jpg (480×360)

National Geographic dünyanın en iyi belgesel markasıdır. Hayvanlar, insanlar ve bitkilerle ilgili sayısız belgesele imza atan National Geographic belgeselleri tüm dünyada izlenme rekorları kırmaktadır. Bu belgesellerin telif hakkı bulunduğu için, belgesel indirme linki gibi sitemizde telif hakkını ihlal eden hiçbir şeyi paylaşamayız.

Fakat aşağıdaki linke tıklayarak Youtube sitesinde bulunan tüm National Geographic belgesellerini izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/results?search_query=National+Geographic+belgesel

Ayrıca ünlü Türkçe belgesel sitesi olan BelgeselDepo.com’da Natoinao Geographic belgeselleri için özel bir kategori bulunmaktadır. Aşağıdaki linke tıklayarak bu belgeselleri inceleyebilirsiniz.

http://belgeseldepo.com/national-geographic-belgeselleri

Bunun yanı sıra ünlü video izleme sitesi olan Dailymotion.com sitesinde çok sayıda National Geographic belgeselleri vardır. Aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz:

http://www.dailymotion.com/tr/relevance/universal/search/national+geographic+belgesel/1

NOT: Video izleme sitelerinin hepsinden izlediğiniz ve beğendiğiniz bir videoyu bilgisayara indirmek için program indirmenize gerek yok.  http://www.downloadvideosfrom.com/tr/  adresini ziyaret ederek video sayfasının URL adresini kopyalayıp yapıştırın ve “Kaynak” yazan butona tıklayıp açılacak menüden videoyu izlediğiniz siteyi seçerek anında indirin.

National Geographic markasının bir de TV kanalı var ve Türkçe yayın da yapmaktadır. Aşağıdaki linke tıklayarak resmi sitesini ziyaret edebilir, kısa belgesel görüntüleri izleyebilir ve yayın akışına bakabilirsiniz.

http://natgeotv.com/tr

Eğer NAT GEO belgesellerine hayransanız ve en yeni belgeselleri Türkçe dublajlı yada Türkçe altyazılı olarak herkesten önce izlemek istiyorsanız, sizlere Digiturk veya Dsmart aboneliği tavsiye ediyorum. Bu iki platformun içerisinde National Geographic’in tüm belgesel kanalları mevcuttur.


Yayımlandı

kategorisi