Ana Sayfa Teknoloji İnternet Fatih Wifi Şifreleri Eylül 2019 (Güncel Denendi Hepsi Çalışıyor)

Fatih Wifi Şifreleri Eylül 2019 (Güncel Denendi Hepsi Çalışıyor)

24
0

Merhabalar, bu yazımızda sizlere Fatih Wifi Şifreleri konusunda yardımcı olacağız. Bildiğiniz gibi artık okullarda araştırma ödevleri veriliyor ve çocuklardan Google’da araştırma yaparak ödevlerini yapması isteniyor. Fakat bunun ilk şartı bir internet bağlantısına sahip olmaktır.

Maalesef her öğrencinin gerek okulda gerekse evde internete sahip olmadığı aşikar. Bu yazımızda Fatih Wifi ağına nasıl bağlanıldığını anlatıyoruz ve bağlanmanız için gerekli olan şifreleri veriyoruz.

Fatih Wifi Ağına Bağlanma

Tamamen ücretsiz olarak Fatih WiFi interent ağına bağlanmak istiyorsanız öncelikle MEB sertifikalarının telefonunuzda olması gerekiyor.

Bu sertifikaları almak için öncelikle http://sertifika.meb.gov.tr/ url adresine tıklayın ve açılan siteden güncel sertifika dosyasını telefona yada tablete indirin.

Ardından telefonun WiFi özelliğini açıp WiFi ağına bağlanmaya çalışın.

Şifre olarak şunları deneyin. Hepsi güncel ve kesin çalışan şifrelerdir.

İşte Fatih Wifi Şifre Listesi


  1. F@M2015i#Eb23TC
  2. f1@2t34ih5
  3. !1qaz2WSX3edc4RFV%56
  4. Fatih.1234
  5. verdijm@n1453
  6. T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C

Fatih Wifi IP Adresi Alınıyor Hatası ve Çözümü


IP adresi alınıyor şeklindeki hatanın çözümü çoğunlukla VPN kullanılmasıyla ilgilidir. Derhal VPN uygulamasını kapatın. Eğer VPN uygulamasını kaldırmak istiyorsanız, kaldırdıktan sonra cihazı yeniden başlatarak bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen hata devam ediyorsa, belki de asıl sebebi WiFi ağında gereğinden çok kullanıcının olmasıdır.

Eğer Fatih WiFi ağına bağlanırsanız, Access Point üzerindeki ışıklar renk değiştiriyor. Böylece yeni bağlanan kullanıcılar hemen anlaşılıyor. Çünkü birisi bağlandığı zaman cihazın ışığı mavi renk oluyor. Kimse bağlı olmazsa, cihazın rengi yeşil oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz