Galatasaray Duvar Kağıtları mobil

Galatasaray Duvar Kağıtları Mobil Telefonlar İçin 2018-2019

Bütün akıllı cep telefonlarında kullanabileceğiniz en güzel Galatasaray duvar kağıtlarını sunuyoruz!

Avrupa’da futbol denilince akla ilk gelen Galatasaray, ikincisi ise Fatih Terim’dir. Yani Galatasaray demek Türkiye demektir.

Galatasaray Duvar Kağıtları mobil

1999-2000 sezonunda UEFA kupasını kazanarak tarih yazan ve Türk futboluna çağ atlatan Galatasaray peşi sıra Süper Kupayı’da kazanarak destan üzerine destan yazmıştır. Sonraki yıllarda bununla yetinmeyen sarı kırmızılı ekip Şampiyonlar Liginde çeyrek final oynayarak göğsümüzü bir kez daha kabartmıştır. Türkiye’nin şampiyonlar ligindeki en başarılı takımı olan GS ayrıca Türkiye Süper Liginde en çok şampiyonluk yaşamış Türk takımıdır. Zaten iki sene evvel kazandığı şampiyonlukla dördüncü yıldızı formasına ekleten ilk takım olmuştur.

Türk ve Avrupa futbolunda kazandığı bu kadar üst düzey başarının ardından yeni doğan çocuklar büyüdüklerinde Galatasaray’ı tutmaya başlamış ve haliyle günümüzde Türkiye’de en çok taraftarı olan futbol kulübü haline gelmiştir. Buna ilişkin bilimsel kanıtlar yok ama sosyal medyadaki gücüne baktığımız vakit Galatasaray’ın en çok taraftara sahip olduğu net bir şekilde görülmektedir.

En İyi Galatasaray Duvar Kağıtları Arşivi

Bu sayfada 2018-2019 yılı itibariyle Galatasaray aşkıyla yanıp tutuşan Galatasaray taraftarlarının tüm yaratıcılıklarını kullanarak tasarladığı muhteşem duvar kağıtları koleksiyonunu sunuyoruz. Binlerce görsel arasından sizler için seçtiğimiz en güzel 100 Galatasaray duvar kağıdı resmini tek tek buraya ekledik.

Galatasaray Duvar Kağıtları Nasıl İndirilir?

Bu duvar kağıtlarını masaüstü tarayıcılarda fareyle sağ tıklayıp açılan menüden resmi farklı kaydet diyerek bilgisayara kaydedebilirsiniz. Telefonlarda ise duvar kağıdı resminin üzerine parmağınızla dokunup çekmeden birkaç saniye basılı tutun. Açılan menüden resmi indir seçeneğine dokunarak telefona kaydedebilirsiniz.

 


Yayımlandı

kategorisi