Game Booster İndir Türkçe Ücretsiz Oyunları Hızlandırmak İçin Program

Game Booster oldukça başarılı bir oyun hızlandırıcıdır.

Bilgisayarda oynanan oyunların performansını arttırmanın tek yolu gidip en pahalı donanımları satın almak değildir. Game Booster sistem kaynaklarını en iyi şekilde optimize ederek bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlar ve doğal olarak da oyunları hızlandırır. Üstelik Game Booster ile sistem istatistiklerini de görebilirsiniz.

Siz bilgisayarda oyun oynamaya başladığınız anda Game Booster devreye girerek arka planda çalışıp sistem kaynaklarını boş yere tüketen ve daha yavaş çalışmasına sebep olan hizmet ve uygulamaları kapatır. Game Booster bilgisayarınızın RAM belleğini yalnızca oyunlara yönelik optimize eder ve sistemin kullandığı diğer tüm kaynakları da sadece oyunlara kanalize eder.

Game Booster ile oyunların kurulduğu dizinleri disk birleştirme işlemine tabi tutabilirsiniz. Böylece bilgisayarınız bu dizinlere çok daha hızlı ulaşabilir.

Game Booster sayesinde işlemci, harddisk, ana kart ve ekran kartı gibi donanımların sıcaklık bilgisine de bakabilirsiniz. Ayrıca fanların çalışma hızını da görebilirsiniz. Son olarak Game Booster programının bilgisayarda güncellenmesi gereken sürücüleri otomatik tespit edip güncellediğini de söylemek de yarar var.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4.2 MB
Game Booster İndir
Game Booster Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi