Gmail Satarak Para Kazanma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Merhabalar, internetten para kazanmanın binlerce yolu vardır ama biz burada en kolaylarından biri olan Gmial hesabı açıp satarak para kazanmayı kısaca anlatmaya çalışacağız.

İnsanlar neden Gmail hesabı satın alıp buna para öder diye sorabilirsiniz.

Tüm dünyada oyun severler ve diğer internet kullanıcıları farklı sitelerde ve farklı platformlarda iki veya daha fazla hesap açmak için farklı Gmail hesaplarına ihtiyaç duyuyor.

Bazen de mevcut hesapları sık sık banlandığı için mecburen yeni bir Gmail hesabıyla yeniden üye olmak istiyorlar ve bunun için de 5 dolar hatta 10 dolar gibi rakamları ödemekten çekinmiyorlar.

Peki Gmail hesabı ücretsiz açıldığına göre bu insanlar neden kendileri 5 dakika zaman ayırıp yeni bir Gmail hesabı açmak yerine gelip sizden satın alsın diye düşünebilirsiniz.

Çünkü mevcut telefon numaralarıyla çok fazla Gmail hesabı açınca spam olarak algılanıp hesabınız kapatılıyor ve artık alamıyorsunuz.

Peki siz bu işe giriştiğiniz zaman sürekli olarak yeni telefon numaraları bulmanız yani yeni hatlar mı satın almanız gerekecek?

Tabii ki hayır! Size anlatacağım yöntemle beş kuruş ödemeden bu sorunu da çözüyorsunuz.

Hadi o zaman başlayalım ve kısaca bu işi özetleyelim.

Öncelikle aşağıdaki siteye tıklayarak açın.

https://www.playerup.com/

Bu siteye ücretsiz kaydolun. Bu sitede sadece Gmail hesapları değil daha pek çok site ve platformun hesaplarını satabiliyor yada satın alabiliyorsunuz.

Sattığınız ürünlerin ücretini ise Payoneer yada diğer aracı kurumlarla Türkiye’deki banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Ufak bir miktar kesinti yaptıklarını söylemem gerekiyor ama bu kesintiler yurt dışında para kazanan herkes için geçerli zaten.

Hesap ayarlarına giriş yapıp Account Manager üzerinden ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Payoneer genellikle tercih edilmektedir. Bunun için Payoneer hesabı açmalısınız ücretsiz olarak.

Sağ üst köşedeki Sign up butonuna tıklayarak bedava kayıt olun ardından ana sayfada alttaki resimde gösterdiğim All Other Games/Marketplaces yazan seçeneğe tıklayın.

Sonrasında açılan sayfanın üst tarafındaki harflerden G harfine tıklayın.

Açılan ekranda ise Gmail linkine tıklayın.

Açılan sayfada Gmail OG Accounts – Buy Sell Trade yazan seçeneği seçin.

Karşınıza gelen sayfada göreceğiniz gibi pek çok insan onaylanmış Gmail hesabını 5 ve 25 dolar arası fiyatlarla satışa çıkarmış durumda ve beğeni sayılarına bakarsanız oldukça fazla talep olduğunu görürsünüz. Burada BUY NOW yazan butona basarak insanlar yeni Gmail hesabını verilen fiyat üzerinden satın alabiliyor ve siz de paranızı kazanıyorsunuz.

Yüzlerce Gmail hesabı açmak ve gelen SMS mesajındaki kodla onaylatmak için ise yeni hat satın almak yerine Recieve SMSS adlı siteden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Alttaki linke tıklayarak bu siteyi açın.

https://receive-smss.com/

Karşınıza aşağıdaki sayfa çıkacak.

Burada verilen numaralardan herhangi birini seçip kopyalayarak yeni Gmail hesabı açıp onaylatmak için kullanabilirsiniz. Ardından gelen SMS mesajındaki kodu görmek için kopyaladığınız numaranın üzerinde yer alan OPEN butonuna basın ve açılacak sayfadaki tabloda gönderici kısmında Google yada Gmail yazan son mesajı tespit ederek onay kodunu kopyalayın.

İşte Gmail hesabı satarak para kazanmak aslında bu kadar basit.


Yayımlandı

kategorisi