Sahte SMS Doğrulama Ücretsiz Telegram WhatsApp Twitter Instagram İçin Telefon Numarası

Herkese selam, bildiğiniz gibi WhatsApp, Telegram, Instagram ve Google Gmail gibi pek çok platform yada uygulama sizin kimliğinizi doğrulamak ve sahte hesaplar açmanızı engellemek için telefon numaranıza gönderilecek SMS mesajındaki kod ile doğrulama yolunu tercih ediyor.

Hal böyleyken ikinci üçüncü ve hatta dördüncü bir hesap açmak veya ihtiyaca göre çok sayıda sahte hesap açmak imkansız hale geliyor.

Fakat demokrasilerde çareler tükenmez. Burada anlatacağım yöntemle yüzlerce sahte hesap açıp sms mesajıyla doğrulayabileceksiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak yapacaksınız.

Sözü daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

Öncelikle Recieve SMSS adlı siteyi açmak için aşağıdaki linke tıklayın.

https://receive-smss.com 

Tıklayınca aşağıda gördüğünüz sayfa açılacak.

Burada üye olmadan ve hiçbir ücret ödemeden yani tamamen bedava olarak SMS doğrulaması yapmak için üzerinde OPEN yazan numaraları kullanmalıyız. Yani PREMIUM yazan seçeneklerden uzak durun.

Üye olmanıza bile gerek yok.

Mesela üstteki resimde ok işaretiyle gösterdiğim numara bayrağından da anlayacağınız gibi ABD’ye ait bir telefon numarası. Zaten hemen altında İngilizcesi yani United States (Birleşik Devletler) yazıyor buradan da anlayabilirsiniz.

Bu numarayı kopyalayın ve Gmail hesabı açarken bu numarayı girin.

Ardından bu siteyi açın ve kopyaladığınız numaranın hemen altındaki OPEN yazan butona basın. Karşınıza alttaki sayfa çıkacak.

Burada ücretsiz olduğu için bu numaraya gelen son mesajların hepsi tarihe göre listelenmiştir.

Siz burada Google Gmail tarafından gönderilen son mesajı bulup onay kodunu kopyalayacaksınız. Bunun için en soldaki sütunda yani Sender yazan sütunda Google yazan satırı bulup kodu kopyalayın ve Gmail hesap açma sayfasına geri dönerek yapıştırıp onaylayın. Hepsi bu kadar basit.


Yayımlandı

kategorisi