Ana Sayfa Programlar HD Video Dönüştürücü Full Ücretsiz İndir (Kaliteli Video Format Çevirici)

HD Video Dönüştürücü Full Ücretsiz İndir (Kaliteli Video Format Çevirici)

1353
0

Tamamen ücretsiz olan HD Video Converter Factory sayesinde medya dosyalarını çeşitli formatlara çevirebilirsiniz. Bunlar arasında AVI, ASF, MOV, MPG, MP4, FLV, MKV ve VOB gibi popüler türleri de sayabiliriz.

Bu programın arayüzü basittir ama sürükle-bırak desteği yoktur. Bununla birlikte, en güzel özelliği ise toplu işlem yapabilmesidir. Böylece aynı anda çok sayıda videonun formatını tek tıkla dönüştürmek mümkün bir hale geliyor.

Çıktı video dosyasının isim, süre, boyut, format ve tahmini boyut gibi özelliklerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca videonun ses ve video seçeneklerini de ayarlayabilirsiniz. Örneğin bit oranı, kodlayıcı, en/boy oranı, kare hızı, kanal modu, ses ve örnek frekans oranını değiştirebilirsiniz. Yaptığınız ayarlamaları kaydedebilir veya varsayılan değerlere geri döndürebilirsiniz.

Ayrıca yine bu programın yardımıyla video dosyasının bilgilerini görebilir, videoyu izleyebilir ve videodan ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz. Ekran görüntüsü resminin formatını ve nereye kaydedileceğini bile seçebiliyorsunuz. HD Video Converter Factory programı arka planda sessizce çalışabilir, dönüştürme sırasında kalan zamanı gösterir ve ilerleme çubuğu olarak ne kadarının dönüştürüldüğü bilgisini anlık olarak verir. Dilerseniz format çevirme işlemini duraklatıp daha sonra devam ettirebilirsiniz.

HD Video Converter Factory programı oldukça yeterli bir düzeyde ses ve görüntü kalitesi sunar. İşlem sırasında hata vermez, fakat videonun boyutuna göre işlem süresi biraz uzun sürebilir.

HD Video Converter Factory İndir (Ücretsiz)

Alternatif indirme linki.

Antivirüs raporu: %100 Temiz. Rapora buradan göz atabilirsiniz.

Önceki İçerikVikipedi Giriş DNS Programı (Wikipedia Giriş Yolları)
Sonraki İçerikWeb Kamerası Kayıt ve Görüntü Yakalama Programı Ücretsiz İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz