Ana Sayfa Programlar Web Kamerası Kayıt ve Görüntü Yakalama Programı Ücretsiz İndir

Web Kamerası Kayıt ve Görüntü Yakalama Programı Ücretsiz İndir

810
0

KVYcam ile web kameradan gelen görüntüleri kaydedebilirsiniz. Ayrıca masaüstü ekranını videoya çekebilir veya web kamerayı farklı programlara bağlayarak görüntüyü o programa aktarabilirsiniz. Yenilikçi bir program olan KVYcam gerçekten de bazı faydalı özelliklere sahip.

Bu programını bilgisayara kolayca kurabilirsiniz. Fakat her çalıştırmadan önce web kamerayı bilgisayara takmanız gerekiyor. Eğer iki veya daha fazla web kamera varsa, bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Kurulum esnasında KVYcam Video Driver aygıtı yükleniyor. Bu aygıt sayesinde web kamera görüntülerini Skype, WhatsApp (PC) ve Adobe Flash Media Live Encoder gibi diğer video sohbet programlarına aktarabiliyorsunuz.

Üstelik yüklenen bu aygıt sayesinde ister masaüstünü videoya çekme moduna geçiş yapabilir, ister bilgisayarda mevcut olan eski bir videoyu yükleyerek başka programlara web kamera görüntüsü gibi aktarabilirsiniz.

Videonun çözünürlük ve kare hızını belirleyebilirsiniz. Ayrıca ses kaynağı olarak farklı bir kaynak seçebilirsiniz. Mesela bu şekilde yorumları kaydedip videolara ses olarak ekleyebilirsiniz.

KVYcam programı sadece MP4 formatını destekler. Üstelik video dosyası 1.5 GB’dan daha büyük olamaz. Eğer bu limit aşılırsa, KVYcam programı aşılan kısmı yeni bir video klip olarak kaydeder.

KVYcam İndir (Ücretsiz)

Alternatif indirme linki.

Antivirüs Raporu: %100 Temiz. KVYcam programının kurulum dosyası hiçbir zararlı içermiyor. Rapora buradan göz gezdirebilirsiniz.

Önceki İçerikHD Video Dönüştürücü Full Ücretsiz İndir (Kaliteli Video Format Çevirici)
Sonraki İçerikEn İyi Solitaire Oyunları Paketi (En Güzel 10 Oyun PC İçin)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz