Hızlı İndirme Programı İndir

INTERNET_SPEED_OF_YOU_BUSINESS_441X287.jpg (441×287)

Hızlı indirme programlarının diğer bir ismi de dosya indirme yöneticileridir. Bu alanda pek çok ücretli ve ücretsiz program alternatifi sizin seçiminizi bekliyor.

Fakat tabii ki hepsi aynı seviyede ve kalitede değil. Üstelik bazıları zararlı yazılım bile içeriyor ve bilgisayarınıza zarar verme riski taşıyor.

Fakat hemen telaş etmenize gerek yok. Çünkü bu yazıda hem en iyi ücretsiz “hızlı indirme programı” hem de en iyi ücretli “hızlı indirme programı” hakkında bilgi vereceğim.

Günümüzde son 5 yıldır dünyanın en kaliteli ve en hızlı dosya indiricisi IDM adıyla bilinen Internet Download Manager programıdır. Size kısaca bu programdan daha iyisi yoktur diyebilirim fakat gelecekte tabii ki olabilir.

IDM size istemediğiniz kadar özellik, araç ve seçenek sunuyor. İndirme hızına limit koyarak, dosya indirilirken internet sitelerindeki yavaşlığı engelleyebilir, elektrik kesilince yarıda kalan indirme işlemine daha sonra kaldığı yerden devam edebilir ve en önemlisi de dosyaları 5 kata kadar eskisinden daha hızlı indirebilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü
Yayımcı: Tonec Inc
Boyut: 6.5 MB
Dil: Türkçe

Yukarıdaki lisans bilgisinden de anlayacağınız gibi, maalesef IDM programı ücretlidir ve ülkemizdeki pek çok insanın bu programı satın almaya pek niyeti yok. İnternetten crackli dosyasını indirmenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum. İçinde virüs veya diğer zararlı yazılımlar yada casus yazılımlar olduğu neredeyse kesindir.

Ama hemen moralinizi bozmayın. IDM kadar olmasa da, normal bir kullanıcının günlük olarak IDM ile yaptığı hemen her şeyi yapabileceğiniz bir başka hızlı indirme programı mevcut.

EagleGet isimli bu programın ücretsiz olması ve Türkçe dil desteğinin de bulunması gerçekten harika. Örneğin yarıda kalan indirmelere devam etme, indirme hızına sınır koyma ve normale göre çok daha hızlı dosya indirme gibi özelliklerin hepsine sahiptir.

Lisans: Ücretsiz
Yayımcı: EagleGet
Boyut: 5.2 MB
Arayüz: Türkçe

EagleGet İndirmek İçin Tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi