İngilizce Gramer Kontrol Programı 2018 Gramer Hatalarını Düzeltme (Otomatik)

Grammarly ücretsiz bir Chrome uzantısıdır ve web tarayıcınıza yükledikten sonra artık Facebook, Twitter, Instagram ve diğer tüm sitelerde İngilizce yazı yazarken yaptığınız gramer hatalarını anında tespit edebilir ve düzeltebilirsiniz. Aslında Grammarly her şeyi otomatikman yapıyor ve size sadece doğruyu görüp düzeltmek kalıyor.

Zaten yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi Gmail üzerinde yeni bir e-posta yazarken you’re yerine your yazılmış ve bunu hemen anlayan Grammarly eklentisi yeni ve ufak bir pencere açarak yapılan yanlışı ve doğrusunun ne olmadı gerektiğini göstermiş.

Grammarly Chrome eklentisini yüklemek için buraya tıklayınız. Açılan sayfada Yes, add Grammarly to Chrome yazan yeşil renkli butona tıklayınız ve açılan onay penceresinden onayı vererek Chrome’a yüklenmesini sağlayınız.

Eğer eklenti yüklemek istemiyorsanız, sadece gramer hatalarını gösteren ve doğrusunu belirten bir web site arıyorsanız, aşağıdaki siteler online olarak gramer kontrol ve düzeltme hizmeti veren en iyi sitelerdir.


Yayımlandı

kategorisi