İngilizce Sesli Paragraf Okuma Programı Windows 10 İçin Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Pronunciation – English School isimli ücretsiz Windows 10 uygulaması sayesinde İngilizce kelimelerin doğru bir şekilde okunuşunu dinleyebilir ve kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sadece kelime değil, cümle ve paragraf olarak da sesli okunuşunu dinlemek mümkün.

Programın arayüzü gerçekten çok basit. Tek yapmanız gereken İngilizce dilindeki yazıları kopyalayıp program penceresindeki kutuya yapıştırmak.

Sol taraftaki ses simgelerinden en üsttekine tıklayarak yazıları normal bir hızda dinleyebilirsiniz. Altındaki Slowly simgesine tıklayarak yavaş bir hızda dinleyebilir ve onun altındaki Slower yazan simgeye tıklayarak daha da yavaş bir hızda dinlemek mümkün.

Paragrafın okunuşu bittikten sonra soldaki simgelerden en alttaki çöp kutusu şeklinde olan simgeye tıklayarak yazıları tamamen silebilir ve böylece bir sonraki sesi okuma için kutuyu temizleyebilirsiniz.

İngilizceyi öğrenmeye yeni başlayan öğrenciler veya kendisini geliştirmek isteyenler için ideal bir uygulamadır. Bu programda seslendirmek için etkileyici bir kadın sesi kullanılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap