Ana Sayfa Teknoloji İnternet İnstagram Gizli Hesap Video İndirme (Android iPhone PC) 2018-2019

İnstagram Gizli Hesap Video İndirme (Android iPhone PC) 2018-2019

8336
3

Eğer birisi instagram hesabını gizli yaparsa, onu takip edenler bile o kişinin videolarının linkini kopyalama seçeneğini göremez. Aşağıda hem telefona indirme hem de bilgisayara indirme yolların anlatıyorum.

Gizli instagram hesabındaki videoları bilgisayara nasıl indiririm?

Böyle durumlarda özel hesabın yani gizli hesabın videolarını indirmek için IDM programından yararlanabiliriz.

Öncelikle Internet Download Manager programını yani IDM’yi buraya tıklayarak açılan sayfadan bilgisayara indirin ve kurun.

Ardından instagram hesabınıza web tarayıcıdan giriş yapın ve arama kutusuna videolarını indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazarak bulun ve tıklayarak profilini açın. Daha sonra izlemek istediğiniz video mesajına tıklayın ve videoyu açın.

2018 05 09 23 39 43 1

Böylece video açıldığı anda yukarıdaki resimde ok işaretiyle gösterilen indirme butonu gözükecek. Bu buton IDM programına aittir. Şimdi bu butona tıklayın ve bilgisayara indirin. Hepsi bu kadar basit.

Gizli instagram hesabındaki videoları telefona (Android iPhone) nasıl indiririm?

Bunu başarmak aslında çok kolay. Tek yapmanız gereken akıllı telefonlar için ekranı videoya çekme uygulamalarından (ekran video yakalama-kayıt uygulamaları) birini yüklemek.

Mesela Android için (AZ RecorderDU Recorder) ve iOS için (iOS Screen Recorder) isimli ücretsiz uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Yükledikten sonra bu uygulamayı çalıştırın, ardından instagram videosunu açın ve oynatmaya başlayın. Böylece bu videoyu kaydetmiş olacaksınız.

Önceki İçerikPaypal Tarzı Benzeri 10 Ödeme Sistemi
Sonraki İçerikİnstagram Özel (Gizli) Profil Görme Kapalı Hesap Açma 2018-2019

3 YORUMLAR

    • Göktuğ kardeş sen ekran kaydetmeyi hor görebilirsin fakat pek çok kişinin işine yarayacaktır. Zira başka bir alternatif bulamayan pek çok kullanıcı var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz