Ana Sayfa Teknoloji İnternet İnstagram Özel (Gizli) Profil Görme Kapalı Hesap Açma 2018-2019

İnstagram Özel (Gizli) Profil Görme Kapalı Hesap Açma 2018-2019

906
0

Arkadaşlar yıllardır bu tarz kandırmaca haberler yayınlayarak insanları sitelerine çekip reklam göstererek bedavadan para kazanan veya dolandırıcı yöntemlerle kredi kartı bilgilerini yada kişisel verilerini ele geçiren sitelere artık sakın kanmayın.

2018 05 10 00 03 28 1

Çünkü instagramı gizli olan hesapların profilini görmek imkansızdır. Dünyanın en popüler sitelerinden birisi olan instagram böyle bir şeye hayatta izin vermez. Yani bu sitenin açığını bulduk veya bot programı yaptık diyen alçaklara sakın inanmayın. Böyle bir şey olanaksız. Çünkü bu tarz meşhur siteler dünyanın en önde gelen programcılarını çalıştırıyorlar ve bu tarz basit hatalar yapmaları olasılık dışı. Eğer bir gün böyle bir açık olursa bile, bundan sizin haberiniz bile olmadan dakikalar içinde bu açığı kapatacaklarından emin olabilirsiniz.

Fakat instagram’da kapalı yani gizli hesapları açmak yani görmek imkansız değil. Bunun en etkili ve en basit çözümü, ikinci bir instagram hesabı açmak yani sahte bir hesap açmak ve bu hesaptan gizli kişiyi takibe almaktan ibaret. Evet arkadaşlar bu kadar basit ama gerçekten her zaman işe yarayan en kesin, en garantili yöntemdir.

Önceki İçerikİnstagram Gizli Hesap Video İndirme (Android iPhone PC) 2018-2019
Sonraki İçerikWhatsApp Durum Videoları İndirme Yolları 2018-2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz