Instagram Hikayeleri Gizliden İzleme

Merhabalar, bu yazımızda Instagram hikayeleri gizliden izleme konusunda sizlere yardımcı olacağız. Eğer birinin Instagram’daki hikayelerine bakmak istiyorsanız ama listede adınızın görünmesini istemiyorsanız, yapmanız gerekenleri kısaca anlatıyoruz.

Normalde bu eyleme stalklamak denir ve genellikle sahte bir hesap açılarak yapılır.

Fakat Can Yıldırım’ın yaptığı Stories Watch isimli web sitesi ile bir Instagram hesabının son bir gün içerisinde paylaştığı bütün hikayeleri görebilirsiniz.

Bir başkasının Instagram hikayesini gizlice görme

Yukarıda sözünü ettiğimiz Stories Watch sitesi sayesinde dilerseniz görüntülediğiniz Instagram hikayelerini direk olarak indirebilirsiniz.

Hiçbir program yada uygulama yüklemeye gerek yoktur. Tamamen programsız olarak web site üzerinden çevrimiçi çalışan bir servistir. Dolayısıyla kullanması çok basit.

Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bu siteyi açın.

https://www.storieswatch.com/

Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Burada ok işaretiyle gösterilen arama alanına Instagram’da gizlice hikayesine bakmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını girin ve aratın.

Ben örnek bir arama gerçekleştirdim. Böylece karşınıza aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi bulunan kişiler çıkacak.

Burada gizliden hikayesini görmek istediğiniz kişiyi bulup tıklayın. Ben örnek olması için Sputnik Türkiye hesabını arattım ve açtım.

Fakat bu hesapta son 24 saatte herhangi bir paylaşım yapılmadığı için maalesef görüntülenecek bir hikaye falan yok.

Zaten yukarıdaki resimde İngilizce olarak There is no story for 24 hours mesajıyla son 24 saatte görüntülenecek hiçbir hikaye yok diyor.

Ayrıca yakın arkadaşlarla yapılan paylaşımlar veya kilitli hesaptan yapılan paylaşımlar da burada görünmez.

Ayrıca Instagram hesabından yapılan normal paylaşımlar da burada yer almaz. Sadece Instagram hesabında paylaşılan hikayeler burada görünür.


Yayımlandı

kategorisi