Instagram Profilime Kim Baktı? Denendi Garantili Çalışıyor (Ücretsiz)

Merhabalar, bu yazımızda Instagram profilime kim baktı diye soran ve kimlerin baktığını merak eden takipçilerimiz için işe yaradığı kesin olan bazı uygulamalar ve yöntemler paylaşıyoruz.

Öncelikle sizlere MobileArts LLC firması tarafından üretilen Instagram Profilime Bakanlar adlı iOS uygulamasını tavsiye ediyoruz. Eğer iPhone veya iPad’iniz varsa bu program yardımıyla profilinize en son bakanları görebilirsiniz.

Instagram Profilime Bakanlar Uygulamasını Yükle (iOS için)

Programın ekran görüntüleri aşağıda verilmiştir.

Bu resimden de anlayacağınız gibi, İngilizce ismi SocialView olan bu program yalnızca profilinize bakanların listesini göstermekle yetinmez, aynı zamanda sizi engelleyenleri de gösterir ve anında bildirim almanızı sağlar.

Socialview programının ücretli olduğunu söyleyelim. Bir aylığı 7 dolar, 6 aylığı 30 dolar ve 1 yıllığı 48 dolardır.

Ayrıca bu programın profilinize en son bakan kişileri %100 bir kesinlikle gösterdiğini iddia edemeyiz. Çünkü bu program Instagram’dan aldığı sınırlı bilgilerle diğer 3. parti programlardan aldığı bilgileri birleştirip analiz ederek profilinize en son bakma ihtimali en yüksek olan kişileri listeler.

Önemli not: Instagram profiline bakanları öğrenmek için uğraşan kullanıcılar çoğunlukla sahtekar web siteleri veya dolandırıcı uygulamaların tuzağına düşüyor. Dolayısıyla hem vaktini hem de parasını boşa harcıyor. Hatta telefona yada bilgisayara virüs bulaşabiliyor yada kredi kartı şifresi, Instagram şifresi gibi kişisel bilgileriniz çalınabiliyor. Dolayısıyla çok güvenilir olmayan uygulamaları veya siteleri sakın kullanmayın. Çünkü kahir ekseriyeti yalan söylüyor ve sizi kandırıyor.

Alternatif Ücretsiz Uygulama


Malumunuz Türkiye’de 7 dolar ve 30 dolar gibi meblağlar hiç de yabana atılır türden değil. Eğer bu kadar paranız yoksa ve bedava bir çözüm arıyorsanız, sizlere Follower Insight isimli ücretsiz programı tavsiye ediyorum.

Follower Insight Yükle (Android için)

Follower Insight YÜkle (iOS için)

Önemli not: Bu uygulamanın sizin profilinize en son bakan kişileri göstermekten ziyade, sizi takip eden kişiler yani takipçileriniz profilinize baktığı zaman yada sizin bir paylaşımınıza baktığı zaman size otomatik olarak bildirim göndererek haberdar eder.


Yayımlandı

kategorisi