GTA 6 hikayesi

GTA 6 Nasıl Olacak Nerede Geçecek ve Ne Zaman Çıkacak?

Merhabalar, bu yazımızda GTA 6 oyunu ne zaman çıkacak, GTA 6 nasıl olacak ve GTA 6 nerede geçecek gibi sorulara kısa ve öz yanıtlar veriyoruz. Diğer sitelerde yapıldığı gibi lafı dolandırarak sizi oyalamak ve hiçbir işe yaramayan bilgiler vermek yerine, sorunun bir cevabı varsa kısaca anlatıyoruz ve vaktinizi boş yere çalmıyoruz.

İsterseniz hemen başlayalım.

GTA 6’nın ne zaman çıkacağı belli mi?

Hayır, kesinlikle belli değil ve şuanda hiç kimse bilmiyor. Çünkü daha GTA 6 diye bir oyunun olup olmayacağı bile resmen açıklanmış değil. Dolayısıyla gerçekten bu sorunun cevabı şuan için yok.

Fakat GTA 4 ile GTA 5 arasındaki süreye bakarsak 5 yıl sonra çıktığını görüyoruz. Eğer bu döngü gerçek olsaydı, 2019 yılında GTA 6’nın çıkmış olması gerekirdi fakat kesinlikle çıkmayacak. Ama 2020 için ümitler devam ediyor.

GTA 6 oyunu nerede hangi şehirde geçiyor?

Ünlü Reddit kullanıcısı Jack0Laturn1982 adlı kullanıcının ifadesine göre GTA 6’nın ana hikaye modu Vice City ve Rio de Jeneiro’nun bir kopyası gibi Güney Amerika’da bir bölgede geçecek.

GTA 6 Nasıl Olacak?

GTA 6 hikayesi

Yine Reddit kullanıcısının sızdırdığı bilgilere göre, bu defa oyunun 1970’lerde Narcos dizisinin geçtiği yıllarda yani uyuşturucu trafiğinin ortasında geçeceği belirtildi.

Üstelik GTA 6’da ana hikaye modunda Ricardo adlı tek bir baş kahraman bulunacak. Ricardo’nun bir uyuşturucu lorduna dönüşmesi için ona yardımcı olacaksınız.

GTA 6’dan paylaşılan görsel yukarıda verilmiştir. Bu bize oyunun nasıl olacağı hakkında ufak bir fikir verebilir. Yağmurda bir polis arabası, geceleri asfaltta bir uçak ve daha fazla ayrıntı görebilirsiniz. Bu görselin çok kısa bir süre sonra silindiğini söyleyelim. Ama yankıları devam ediyor.


Yayımlandı