Instagram Takip Engeli Kaldırma Denendi Çalışıyor

Merhabalar, bu yazımızda Instagram takip engeli kaldırma konusunda sizlere yardımcı olacağız. Bildiğiniz gibi eskiden istediğiniz sayıda kişiyi takip edebiliyordunuz. Ama Instagram yetkilileri sahte hesaplarla mücadele etmek için takip engeli sınırlaması getirdi.

Böylece artık internette takip engelini aşma ile ilgili Google aramaları ayyuka çıktı.

Takip Engeli Nasıl Kaldırılır? Kaç Gün Kaç Saat Sonra Açılır?

Tüm sosyal medya platformlarının uyulması gereken belirli kuralları vardır. Bu kurallar topluluğun faydası için konulmuştur. Hiç kimse Instagram’da sahte bir hesabı takip etmek veya sahte bir hesap tarafından takip edilmek istemez.

Dolayısıyla bunun farkında olan Instagram yöneticileri hangi hesabın sahte hangisini gerçek olduğunu daha iyi anlamak için böyle bir kısıtlamaya başvurmuş. Ama kısıtlamanın sınırlı bir süre olduğunu belirtelim. Yani bu süre bitince yeniden istediğiniz kişiyi takip etmekte özgürsünüz.

İlk olarak Instagram hesabınıza giriş yapın. Ardından Instagram ekibiyle direk olarak iletişime geçin. Bunun için Bizimle Paylaş bölümüne girerek yaşadığınız problemi kısa ve öz bir şekilde anlatın. Büyük bir ihtimalle derdinizi anlayıp engeli kaldırırlar.

Fakat eğer başınıza ilk defa böyle bir engelleme geliyorsa, o zaman hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. Zaten en geç 24 sonra engelleme kendiliğinden kalkıyor.

Instagram Destek ve Yardım sayfası için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi