İnternet hızlandırma programları 2016

312.jpg (640×351)

Eğer internetiniz son zamanlarda iyice yavaşladıysa, en ufak bir dosyayı indirirken bile epey bekliyorsanız veya uzun süredir internet bağlantınızın yavaşlığı sizi canınızdan bezdirmiş ise doğru yerdesiniz. İnterneti hızlandırmanın mümkün olmadığını düşünüyorsanız, fena halde yanıldığınızı bu programlarla kendi kendinize kanıtlayabilirsiniz. Bu sayfada 2016 yılının en iyi internet hızlandırma programları listesini paylaşıyorum. Bunlardan bazıları Türkçe, bazıları ücretsiz, bazıları da ücretli. Herkes kendi ihtiyacına göre uygun bir tanesini indirip internet bağlantısını hızlandırabilir. Böylece hem dosyaları çok hızlı indirir hem de internette hızlı bir biçimde dolaşır.

1- Pointstone Internet Accelerator

pointstone-internet-accelerator_1_649x490.jpg (649×490)

Ağ bağlantı hızını yükseltmek için bazı yeniden yapılandırmalar gerçekleştiriyor. İnternet ayarlarını en iyi seviyeye getirerek en yüksek hızı ve performansı elde etmeyi sağlıyor. Aslında bu ayarları ileri seviye teknik bilgisi olan kullanıcılar yapabilir. Fakat yapmaya çalışırken ortaya çıkacak ufak bir hata interneti kesebilir. Bu program her şeyi otomatik yapıyor.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1.5 MB

İndirmek için tıklayınız.

2- Simple Net Speed

Simple Net Speed Arayüzü

İnternet bağlantısını iyileştirir ve böylece bağlantı hızını yükseltir. Programın arayüzü basit ve kullanımı son derece kolaydır. Benim internetimi yükseltmez diye düşünmeyin, kimilerini az yükseltir kimilerini çok yükseltir ama mutlaka olumlu katısı olacağından hiç şüpheniz olmasın. Programı kullanın farkını göreceksiniz. Dosyaları daha hızlı indirmek bir yana, internette daha hızlı bile dolaşacaksınız.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 618 KB

İndirmek için tıklayınız.

3- Internet Cyclone

internet-cyclone-2.26-patch-download.jpg (608×381)

İnternet ayarlarını ve bağlantısını optimize ederek en iyi performansı almanızı sağlar. Üreticinin iddiasını göre internet hızınız iki katına çıkacaktır. Fakat bu program ücretlidir ve buradan indireceğiniz deneme sürümüdür.

Lisans: Demo

Boyut: 961 KB

İndirmek için tıklayınız.

4- Turbo İnternet

 photo TISaqna.png

Kullandığınız interneti anlık bir şekilde optimize ediyor. Şuan piyasadaki tüm tarayıcılar ile uyumludur (Firefox, Chrome, IE vs.).

Bant genişliğini yönetmek için özel bir aracı bulunmaktadır. İnternetten izlediğiniz online videoları oldukça yüksek hızlarda asla donmadan izlemeyi mümkün kılar. İnternetten yapılan her türlü indirme işleminde otomatik olarak çalışır. Tüm video izleme siteleriyle uyumludur. Dosya indirme yöneticisi sayesinde her türlü dosyayı hızlı indireceksiniz. Netten izlediğiniz videoları yada dinlediğiniz müzikleri bilgisayara kaydedebilirsiniz. Toplu dosya indirme özelliği mevcut. Dosya upload sitelerinden (rapidshare, megaupload, hotfile vs.) beklemeden hızlı indirmeyi destekliyor.

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Boyut: 4 MB

İndirmek için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi