İnternetten video izleme programı indir

İnternetteki online videoları izlemek için tarayıcının flash tabanlı videoları açabilen bir eklentiye ihtiyacı var.

İster Chrome ister Firefox ister Internet Explorer kullanın, internetteki bütün videoları sorunsuz izlemek için Adobe Flash Player yüklemeniz gerekiyor.

IE, Chrome,Safari yada Firefox için gerekli olan Adobe Flash Player yazılımının uygun versiyonu Gezginler.Net üzerinden buraya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, eğer amacınız internetten film yada video klipler indirip izlemek ise, bunun için ya bir torrent arama ve indirme programı kullanmanız gerekiyor yada Ares veya Bearshare tarzı dosya arama ve indirme programı kullanmanız gerekiyor.

Torrent programı kullanacaksanız, yerli veya yabancı torrent sitelerini ziyaret ederek tüm filmleri, oyunları ve programları torrent dosyası şeklinde en yüksek hızlarda ve tamamen bedava indirebilirsiniz.

imgce97101217cf881c5561596609605460.png (900×538)

Torrent programı olarak uTorrent’i tavsiye ediyorum. Ücretsiz olan uTorrent’i indirmek için tıklayınız.

Programı kurduktan sonra Türkçe torrent sitesi zamundatorrent.com yada dünyanın en popüler torrent sitesi olan Kickass sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sitelerde en son çıkan oyunlar, yazılımlar ve filmlerin full sürümleri ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Eğer torrent değil, normal dosyalar biçiminde film videoları indirmek istiyorsanız sizlere Ares programını tavsiye ediyorum. Çünkü Bearshare programı son zamanlarda Chrome tarafından tehlikeli olarak algılanıyor.

ares_2.jpg (700×494)

Ares programını ücretsiz ve Türkçe olarak indirmek için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi