Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi İndir

Bilgisayarınızdaki resimleri açıp bakmak ve fotoğraf albümünüzdeki fotoğraflar arasında gezinmek için basit ve kullanması kolay programları paylaşıyoruz.

Aşağıda eklediğimiz fotoğraf görüntüleyicilerin hepsi de ücretsizdir fakat bazıları Türkçe dil desteğine sahipken bazılarının dili İngilizce’dir.

1- Picasa

137789767866038.jpeg (1024×768)

Bu programlar fotoğraf galerinizdeki tüm resimleri hem düzenleyebilir, hem yönetebilir, hem de görüntüleyebilirsiniz. Fotoğrafları çeşitli kategoriler altında klasörleyen Picasa ile tüm albümler içinde arama yaptırabilirsiniz. Bir fotoya çift tıklayınca tam ekran modunda gösterilir ve bazı temel resim düzenleme butonları kenarda belirir. Poster ve kolaj da oluşturabileceğiniz Picasa programının yüz tanıma özelliği de bulunuyor.

Dil: Türkçe

Boyut: 13 MB

İndirmek için tıklayınız.

2- FastPictureViewer

FPV_HomePage_Screenshot_Large.jpg (1324×1056)

Bilgisayardaki resimler arasında hızlı bir şekilde gezinmek istiyorsanız ve kafa karıştırmayan basit bir program arıyorsanız FastPictureViewer sizin için biçilmiş kaftandır. Bunun yanı sıra bilgisayarında binlerce fotoğraf bulunanlar için fotoları bir yerden başka yere kopyalama, sıralama ve düzgün bir biçimde görüntüleme gibi özellikler sunuyor.

İndirmek için tıklayınız. (35 mb)

3- Windows Live Fotoğraf Galerisi

windows-live-essentials-45.jpg (700×483)

Bilgisayardaki bütün dosya formatındaki resimleri açıp görüntüleyebilen Windows Live Fotoğraf Galerisi programıyla temel resim düzenleme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca ufak ışık ve renk ayarlamaları da yapabiliyorsunuz. Türkçe dil desteği de bulunan bu programla fotoğraf albümünüz içinde slayt gösterisi şeklinde gezinebilir ve F11 tuşuyla bir resimden diğerine geçiş yapabilirsiniz.
Dil: Türkçe
Boyut: 1.2 MB
İndirmek için tıklayınız.

Yayımlandı

kategorisi