IObit Uninstaller İndir Türkçe Ücretsiz Program Kaldırıcı

IObit Uninstaller

IObit Uninstaller hem Türkçe dil desteğine sahip hem de tamamen bedava olanlar içerisinde bulabileceğiniz en iyi program kaldırma programıdır.

Olabilecek en hızlı ve en kolay şekilde program kaldırmak için özel olarak dizayn edilmiştir. IObit Uninstaller programı yüklediğiniz tüm programları tamamen kaldırdığı ve arkasında hiçbir iz bırakmadığı için bilgisayarın çalışma hızının düşmesine engel olur. Çünkü normalde kaldırdığınız programların hem kayıt defterinde kalan girdileri hem de klasörlerde bıraktığı çöp dosyalar zamanla birikip sistemi yavaşlatır ve performansını düşürür. IObit Uninstaller ise tüm bu artıkları sapına kadar temizler.

Normalde Windows’un program ekle/kaldır menüsünden kaldıramadığınız tüm programları kesin olarak kaldırabiliyor ve tüm izlerini bütünüyle siliyor. Windows 8 ve Windows 10 ile birlikte gelen önceden yüklenmiş olan uygulamaları bile tek tıkla kolayca kaldırabiliyorsunuz.

IObit Uninstaller programı web tarayıcısından kaldıramadığınız zararlı eklentileri tek tıkla kolayca kaldırabilir. Ayrıca Windows Update güncellemesini silerek güncellemeyle gelen hataları yok edebilir.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 13.67 MB

IObit Uninstaller İndir

IObit Uninstaller Alternatif İndirme Linki 1

IObit Uninstaller Alternatif İndirme Linki 2

IObit Uninstaller Ekran Görüntüleri

IObit Uninstaller 2

IObit Uninstaller 3

IObit Uninstaller 4

IObit Uninstaller 5

IObit Uninstaller 6

IObit Uninstaller 7

IObit Uninstaller 8

IObit Uninstaller 9


Yayımlandı

kategorisi