Revo Uninstaller İndir Türkçe Ücretsiz Program Kaldırma Programı

Revo Uninstaller dünyanın en başarılı program kaldırıcılarından biridir. Üstelik tamamen ücretsizdir ve Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Bilgisayarda kaldırılamayan programları kaldırmak için bulabileceğiniz en kaliteli araçtır. Kaldırmakta zorlandığınız ve bir türlü kalkmayan tüm istenmeyen (zararlı) programları tek tıkla kolayca kaldırabiliyor.

Zaten menüleri Türkçe olduğu için herkes rahatlıkla kullanabilir.

Normalde sürekli yeni programlar yükleyip bir süre sonra kaldırmak birkaç sebepten dolayı kesin olarak bilgisayarı yavaşlatır hatta bazen de sistem hatalarına neden olur. Revo Uninstaller bir programı kaldırırken önce standart şekilde bilgisayardan kaldırır, sonra derin tarama yapar ve programın kayıt defterinde bıraktığı girdiler ile kurulum klasöründe bıraktığı çöpleri kökten siler. Böylece kaldırdığınız programın geride hiçbir izi kalmaz ve sistemin performansını korumuş olursunuz.

Revo Uninstaller programı bilgisayarın başlangıcında çalışan programları optimize ederek daha hızlı açılmasını ve kapanmasını sağlar. Ayrıca sahip olduğu gereksiz dosya temizleme aracıyla hiçbir işe yaramayan fakat zamanla birikerek sistemi yoran çöp dosyaların hepsini siler.

Revo Uninstaller programıyla internet geçmişini, arama geçmişini, çerezleri, geçici internet dosyalarını ve adres çubuğu geçmişini kolayca silebilirsiniz. Ayrıca Office programlarının son kullanılan belgeler kaydını ve Windows Gezgini’ndeki son kullanılan belgeler kaydını temizleyebilir. Bunların yanı sıra, başlat menüsü geçmişi ve arama geçmişini de tek tıkla silebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 6.77 MB

Revo Uninstaller İndir

Revo Uninstaller Alternatif İndirme Linki

Revo Uninstaller Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi