iPhone En İyi Gif Yapma Uygulaması

Günümüzde komik şeyleri, karikatürleri ve çeşitli mesajları yada duyguları en kısa ve kolay yoldan aktarmak için genellikle GİF (hareketli resimler) kullanılıyor.

Siz de iPhone cihazınız ile oldukça kolay ve çabuk bir şekilde kendi giflerinizi hazırlayabilir ve dilerseniz sosyal mecrada paylaşabilirsiniz.

Bunun için en kaliteli ücretsiz gif yapma uygulamasını paylaşıyorum.

Gifx

iPhone Screenshot 5

En sıkıcı fotoğrafları bile çeşitli efektler ekleyerek şaşırtıcı, ilgi çekici ve eğlenceli hale getirmek için Gifx uygulamasını kullanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu programda dilerseniz fotoğrafları dilerseniz videoları oldukça etkileyici GİFler haline dönüştürebilirsiniz.

Üstelik programın kullanımı o kadar kolay ki, hayalinizdeki GİF’i yalnızca iki dakikada yapmanız mümkün.

Telefonun kamerasıyla fotoğraf veya video çekerken Gifx uygulamasıyla özel efektler ekleyin. Programın içinde 200 tane özel efekt ve 100 tane maske bulunmaktadır. Hazırladığınız çalışmayı ister Gif olarak ister video olarak kaydedebilirsiniz.

Üstelik bu GİF’lere müzik eklemek de mümkün. Böylece hareketli resimlerinizi izlerken arka planda sevdiğiniz bir şarkının belirli bir kısmının çalmasını sağlayabilirsiniz.

Yalnızca kameradan çektiğiniz fotoğraf ve videolara değil, aynı zamanda daha internetten indirdiğiniz resim ve videolara da özel efekt ve maske uygulayabilirsiniz.

Tüm çalışmalarınızı sosyal medya hesaplarınızda tek tıkla paylaşabilirsiniz.

Gifx İndir


Yayımlandı

kategorisi