iPhone İçin İngilizce Öğrenme Programı

Telefonunuzla İngilizce öğrenmek çok daha kolay. Sürekli yanınızda taşıdığınız için boş vakitlerinizde telefonu açarak İngilizce öğrenmeye ve alıştırma yapmaya devam edebilirsiniz.

1-Dualingo

iPhone Ekran Resmi 2

Son dönemde popüler olan Dualingo uygulaması şu an için en iyi İngilizce öğrenme programı olarak öne çıkıyor.

Şu an İngilizceniz hangi seviyedeyse ona göre seviyenizi seçtikten sonra çeşitli okuma, boşluk doldurma ve kelime yazma alıştırmalarıyla İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca çoktan seçmeli soruların yanı sıra değişik kategorilerde çok eğlenceli ve öğretici alıştırmalar yer almaktadır.

Dualingo İndir

2- busuu

iPhone Ekran Resmi 3

iPhone Ekran Resmi 4

Bu programda yer alan 3000 den fazla kelime, 150 den fazla alıştırma ve değişik kategorilerde egzersizlerle İngilizceyi keyif alarak ve rahat bir şekilde öğreneceksiniz.

Bir gün için yapmanız gereken alıştırmaları belirleyen bussu uygulaması vakti gelince sizi uyararak alıştırmayı yapmanızı bildirir. Böylece unutkanlıktan dolayı dersleri ihmal etmenizi önlemiş olur.

Tümüyle ücretsiz olan busuu uygulamasını indirmek için tıklayınız.

3- İngilizce Kelime Öğreniyorum

iPhone Ekran Resmi 1

Tam 2000 kelimeyi sizlere kelime kartlarıyla kolayca ve kalıcı bir şekilde öğreten bu uygulama sayesinde kelimelerin anlamını ve okunuşunu öğrenecek ve bu kelimeleri cümle içinde nasıl kullanacağınızı anlamış olacaksınız.

Herhangi bir kelimenin anlamını görmek isterseniz kartın üzerine tıklayın.

Ayrıca düzensiz fiillerin çekimlerini de rahatlıkla öğreniyorsunuz. Quiz bölümünde kendinizi sınayarak hangi kelimeleri bilip bilmediğinizi görebilir ve bilmediklerinizi ayrı bir gruba atabilirsiniz.

Sesli quiz bölümünde kelimelerin telaffuzunu öğrenin.

Öğrendiğiniz kelimeler artık ayrı bölümde gösterileceği için öğrenmediğiniz kelimelere odaklanarak vakit kaybetmenizin önüne geçer.

İngilizce Kelime Öğreniyorum Uygulamasını İndir

Ekran Görüntüleri

iPhone Ekran Resmi 2

iPhone Ekran Resmi 3

iPhone Ekran Resmi 4

iPhone Ekran Resmi 5


Yayımlandı

kategorisi