Kapatılan Facebook Hesabı Nasıl Açılır? Kesin Çözüm 2019-2020

Merhabalar, bu yazımızda kapatılan Facebook hesabı nasıl açılır bilmeyenler için resimli anlatım yapıyoruz.

Öncelikle hesap kapatılmasının nedeninin kural ihlali olduğunu söyleyelim. Eğer ağır bir kural ihlali yaptıysanız, hesabınızı bir daha açmaları mümkün değil. Ama önemli bir kural ihlali yaptığınızı düşünmüyorsanız, büyük ihtimalle bu hesabı geri alabilirsiniz ama bunun garantisi yok ve kimse size bu garantiyi veremez. Veriyorum diyen ve ücret talep eden de sahtekardır.

Siz üzerinize düşeni yaparak açmaları için bir talepte bulunacaksınız. Facebook çalışanları da hesabınızı inceleyecek. Sonrasında ya inisiyatif alarak hesabınızı açacaklar, ya şunları yaparsanız hesabınızı açarız diyecekler, ya da sizlere hangi kuralı ihlal ettiğinizi gösteren bir sayfanın URL linkini gönderecekler yani kesinlikle açmayacaklar.

Bazı kişilerden kimlik kartının resmini çekip yollamasını istiyorlar. Böylece incelemeye başlayarak en geç 2 hafta içinde dönüş yapıyorlar. Çünkü çok fazla yoğunluk var. Bundan dolayı erkenden geri dönüş falan beklemeyin.

Kapatılan Facebook hesabını açma yöntemi

Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

www.facebook.com/help/contact/260749603972907

Karşınıza aşağıdaki resimde gördüğünüz form çıkacak. Bu formda 1 numaralı ok ile gösterilen alana Giriş e-posta adresi veya cep telefonu numarasını yazın.

2 numaralı ok ile gösterilen yere Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınızı yazın.

3 numaralı ok ile gösterilen Dosyaları Seç butonuna tıklayın ve bilgisayarınızda kayıtlı olan kimlik kartınızın arkalı önlü fotoğraflarını seçip bu sayfaya yükleyin.

Son olarak 4 numaralı ok ile gösterilen Gönder butonuna basarak formu gönderin.

Facebook destek hattı

  • Giriş sorunu iletişim adresi: facebook.com/help/contact/357439354283890
  • Facebook iletişim adresleri: facebook.com/help/contact/274459462613911
  • Hesap doğrulama ve diğer sorunları bildirmek için ilgili adres: facebook.com/help/contact/283958118330524
  • Facebook mesajla etkinleştirme sorunu veya mesaj gelmiyorsa SMS alma sorunu için facebook.com/help/contact/352512044767949

Facebook e-posta adresleri

Evet arkadaşlar yukarıda sizlere kapatılan bir Facebook hesabı nasıl açılır resimlerle gösterdik. Ayrıca Facebook müşteri hizmetleri ve e-posta iletişim adresleri bilgilerini paylaştık. Bu kanallara başvurarak da hesabınızın haksız yere kapatıldığını ve yeniden açmaları gerektiğini belirtin. İnşallah 2 haftaya kadar hesabınızı tekrardan açarlar. Ama dediğim gibi hiç kimse bunun garantisini veremez. Biz sadece işe yarayan tek ve kesin çözümü sunuyoruz.


Yayımlandı

kategorisi