Logo Tasarım Programı İndir Türkçe Ücretsiz Gezginler

logo-design.jpg (640×250)

Logo dizayn etmek için bulabileceğiniz en kaliteli programları bu sayfada toplamak istedim. Fakat en başından söylemem gereken bir nokta var.

Şuan için hem Türkçe hem de ücretsiz olan bir logo tasarım programı bulamazsınız çünkü piyasada yok. Fakat Türkçe-ücretli yada İngilizce-ücretsiz logo yapma programları mevcut.

Logo Tasarım Programı 1.0.2 – Türkçe ve Demo

Logo Tasarım Programı

Profesyonel görünümlü logoları çok kolay bir şekilde yapmak için hazırlanmıştır. İçindeki hazır logo şablonlarını kullanarak ve programın sunduğu harika efekt ve düzenleme özelliklerinden faydalanarak dakikalar içinde forum imzası, kartvizit yada site logosu falan yapabilirsiniz.

Lisans: 30 Günlük – Kullanım Kısıtlamalı

Dil: Türkçe

Boyut: 2 MB

İndir

AAA Logo Creator

AAA-Logo-Maker.jpg.png (813×500)

Çok kaliteli bir logo dizayn yazılımıdır. Website logo yapımı için idealdir. Kullanması oldukça kolay olan bu programın içerisinde hazır olarak gelen 100 den fazla logo ve 8000 den fazla logo tasarım objesi bulunmaktadır.

Dil: İngilizce

Boyut: 8.2 MB

Lisans: 30 Günlük Deneme Sürümü

İndir

Logo Design Studio

logo-design-studio-22.jpg (700×422)

Programın sahip olduğu yüzlerce hazır logo şablonundan hoşunuza gideni seçerek düzenleyin ve kendi hayalinizdeki logoyu tasarlayın. Ayrıca logo dizaynında kullanabileceğiniz levha, küre, bayrak, spor içerikli ifade, değişik yazı tiplerinde harfler gibi nesneler sayesinde harika tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Programın içindeki hazır logo şablonları çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Bu kategorileri ana penceresinin sol tarafında görebilirsiniz. Böylece aradığınız tarzda bir logoya anında ulaşabilirsiniz.

Eğer sıfırdan yeni bir logo dizayn etmek istiyorsanız yani hazır şablon kullanmak istemiyorsanız, “Blank Logo Canvas” butonuna tıklayın.

Dil: İngilizce

Boyut: 28.18 MB

Lisans:30 Günlük Deneme Sürümü

İndir

Ücretsiz Logo Tasarım Siteleri – Online Programsız

Online Logo Maker

online logo maker

The Free Logo Makers

online free logo maker

Logo Genie

logo genie

Logo Garden

logo garden

Logaster

logaster


Yayımlandı

kategorisi