Logo Yapma Programı İndir

Yeni projeniz için güzel bir logoya mı ihtiyacınız var? Bu işi yapan çeşitli şirketler mevcut fakat önemli bir miktar parayı gözden çıkarmanız gerekiyor.

Bunun yerine kendi logolarınızı kendiniz yaparak kar edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kaliteli bir logo tasarım programı indirmek.

Bu sayfada sizlere işinizi görebileceğiniz ve kullanması en kolay olan 3 logo yapma programı paylaşıyorum…

1- Logo Design Studio

Bu programla ister sıfırdan başlayarak yeni bir logo dizayn edersiniz, ister programın içinde hazır olarak gelen yüzlerce logo şablonundan faydalanarak kolay ve hızlı bir şekilde logolar yapabilirsiniz.

logo-design-studio_1_1000x755.jpg (1000×755)

28 mb boyutundaki programı indirmek için tıklayınız.

2- AAA Logo Creator 2014

Basit ve kullanması kolay logo tasarım programıdır. Sitenize uygun harika logolar yapabilirsiniz. İçerisinde yüzden fazla sayıda hazır logo şablonu ve logoları dizayn ederken kullanabileceğiniz binlerce obje yer almaktadır.

8.2 MB boyutundaki programı indirmek için tıklayınız.

3- Logo Tasarım Programı

Profesyonel kalitede logolar tasarlamak için ideal bir programdır.

Bu programın üstteki rakiplerinden farkı TÜRKÇE dil desteğine sahip olması, yani menülerinin Türkçe olmasıdır. Bu programın içerisinde de kullanabileceğiniz çok sayıda hazır objeler var. Örneğin bayraklar, spor ifadeleri, ışık efekti ve levha gibi şeyleri logo yapımına dahil edebilirsiniz.

logo-tasarim-programi-12971-4.jpg (1000×700)

2 mb boyutundaki programı indirmek için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi