Ana Sayfa Programlar Bluetooth Programı İndir Windows 8, 7, Xp, Vista ve 10 İçin

Bluetooth Programı İndir Windows 8, 7, Xp, Vista ve 10 İçin

33663
18

Bluetooth.png (620×400)

Aşağıda Bluetooth teknolojisine sahip olan ve bu teknoloji üzerinden bağlantı gerçekleştirip veri alışverişinde bulunmak isteyenler için ihtiyaç duyacağı tüm programları paylaşıyoruz. Bu programları bilgisayara yüklemelisiniz. Cep telefonu ve tabletlerin zaten kendi içinde hazır olarak gelen Bluetooth uygulaması mevcuttur.

Not: Her program için verdiğim alternatif indirme linkinin esas amacı bu programlara dünyanın en ünlü program sitelerinde yer verildiğini ve güvenilir olduklarını göstermektir.

1-Bluetooth Driver Installer

Microsoft Windows işletim sisteminin Bluetooth aygıtını çalıştırmak için gerekli olan sürücüdür.

İşletim Sistemi:

  • Windows XP
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows 8

Image

İndirmek için tıklayınız. (3.7 mb)

Alternatif indirme linki

2-BluetoothView

Bilgisayarın yakın civarındaki Bluetooth özellikli cihazları bulmaya ve bağlanmaya yarar.

Bluetoothview-2.Jpg (640×480)

İndirmek için tıklayınız. (52 kb)

Alternatif indirme linki

3- BlueSoleil

Hem bir Bluetooth sürücüsüdür, hem de etraftaki mobil cihazlara bağlanarak dosya göndermek gibi işlemleri gerçekleştirme özelliği vardır.

Bluesoleil-6.Jpg (436×313)

İndirmek için tıklayınız. (140 mb)

Alternatif indirme linki

Önceki İçerikLogo Yapma Programı İndir
Sonraki İçerikÜcretsiz Şarkı İndirme Programı 2016

18 YORUMLAR

  1. Merhaba,Bigisayarım servisten geldi.Bütün proğramlar silinmiş.Herşeyi yeniden yükledim.Telefondan veya tabletten Bilgisayarıma reim ve video aktarmak için kullandığım Bluetooth proğramıda silinmiş.2 gündür uğraşıyorum.Bir türlü indirip kuramıyorum.Bana acil lazım.Yardımcı olursanız sevinirim.

    • Eğer bilgisayarınızın Bluetooth özelliği varsa, bu program otomatik olarak tarama yapar ve bağlanmaya hazır olan Bluetooth özellikli diğer cihazları tespit ederek bağlantıyı sağlar. Ama bilgisayarınızda Bluetooth özelliği yoksa, o zaman bu program işinize yaramaz.

    • Aleyküm selam kardeş, bu programlardan istediğin birini seçip yükle. Kurulumu yaptıktan sonra çalıştır. Çalışınca otomatik olarak etrafta bağlanılabilir bluetooth özellikli cihazları bulup liste halinde gösterecek. Böylece istediğin cihazı seçip onunla bluetooth üzerinden veri transferi yapabilir yani fotoğraf veya video gibi dosyaları gönderebilirsin. Tabii ki diğer cihazın da bluettoh özelliğini açık hale getirmen gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz