Masaüstünde çalışan programları gizleme açık pencereleri kapatma kısayolu

Anne babanız bilgisayarda oyun oynarken, facebook’ta dolaşırken veya arkadaşlarla Skype üzerinden mesajlaşırken size baskın yapıp ödevinizi yapmadığınızı söylüyorsa, size baskı yapıyorsa, onlara yakalanmamak mümkün.

İş yerinde bilgisayarda okey oynarken veya internette haber okurken patronunuz aninden ofise girerse diye ona yakalanmaktan korkuyorsanız artık korkmanıza gerek yok.

Çünkü Anti-Peeper Key programı sayesinde artık iki masaüstünüz olacak. Birisi size özel şahsi masaüstünüz, diğeri ise davetsiz misafirlerin (anne-baba, patron, tanıdık bir arkadaş vs.) göreceği genel (göstermelik) masaüstü. Bu iki masaüstü arasında tek bir klavye tuşuna basarak bir saniyede geçiş yapacaksınız.

Böylece masaüstünde çalışmakta olan açık tüm programların pencereleri hem masaüstünden kaybolacak, hem görev çubuğunda görülmeyecek hem de sistem tepsisinden bile silinecek. Yani o programların açık olduğuna dair hiçbir iz kalmayacak. Tehlike geçtiğinde yine klavyeden aynı tuşa basarak açık olan tüm program pencerelerini aynı şekilde geri getirebilir ve kaldığınız yerden işinize devam edebilirsiniz. Programın yukarıda gözüken penceresinde iki masaüstü arasındaki geçiş tuşu olarak Alt + 1 kısayolu ayarlanmış. Siz isterseniz bu kutuya başka bir klavye tuşu kısayolu ekleyebilir ve ardından Save settings and Hide butonuna tıklayarak aktif edebilirsiniz.

Boyut: 859 kb

Lisans: Demo

Anti-Peeper Key İndir

Alternatif indirme linki


Yayımlandı

kategorisi