Ana Sayfa Programlar Ses Değiştirme Programı Full İndir Skype TS3 Facebook Team Speak WhatsApp

Ses Değiştirme Programı Full İndir Skype TS3 Facebook Team Speak WhatsApp

2753
0

Fake-Voice

Tamamen bedava olan Fake Voice programı sayesinde sesinizi tek tıkla değiştirebilirsiniz. Mesela internette Team Speak, Facebook görüntülü sohbet, WhatsApp ve Skype gibi sohbet programlarında konuşurken sesinizi daha kalın, daha ince, daha yankılı çıkarabilirsiniz. Hatta sesiniz kadınsanız bir erkek sesine dönüştürebilir veya erkekseniz bir kadın sesine dönüştürebilirsiniz. Bunların yanı sıra sesinizi robot sesine çeviren efekti de kullanabilirsiniz. Ayrıca sesi yaşlandırarak tıpkı yaşlı bir kadın veya adamın sesiymiş gibi konuşabilirsiniz.

Programın yukarıdaki ana penceresi üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu programla çeşitli ses efektlerini ayarlayıp ses kaydı hazırlayabilir ve daha sonra sohbet programlarında bu kaydı dinlettirebilirsiniz. Fakat bunun için bilgisayarın varsayılan kayıt cihazı olarak Fake Voice programını ayarlamalısınız.

Program penceresinin solundaki menüden Echo efektini On yaparak sesinizi ekolu yapabilirsiniz.

Yine bu pencerede Robot efektini On yaparak sesinizi robot sesiymiş gibi çıkarabilirsiniz.

Voice Changer özelliğini On veya Off yaparak programı aktif veya pasif yapabilirsiniz.

Program penceresinin sağında kalan özelliklerden sesinizin pitch, formant, base pitch, noise threshold gibi özelliklerini değiştirmek için kaydırma çubuklarını yukarı aşağı doğru kaydırabilirsiniz. Böylece sesin tonu, ses perdesi (pitch), ses frekansı (formant), sesin dip perdesi (base pitch) ve sesin gürültü eşiği (noise threshold) gibi özellikleri kolayca değiştirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 4.46 MB

Fake Voice İndir

Önceki İçerikMasaüstünde çalışan programları gizleme açık pencereleri kapatma kısayolu
Sonraki İçerikEkran Klavyesi Açma Nasıl Açılır Windows 10/8/7/XP

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz