Ana Sayfa Programlar Microsoft Office Excel İndir Gezginler

Microsoft Office Excel İndir Gezginler

13714
0

Excel programı bir hesap tablosu yazılımıdır. Kısacası her türlü veriyi tablolar yada listeler. Genellikle muhasebe işlemlerinde ve bilgilerin tablolar halinde gösteriminde kullanılır. Basit bir veritabanı gibi de düşünülebilir.

MS Office yazılım suiti ofis programları alanında dünyanın en popüler ve en kaliteli paketidir. Fakat fiyat bakımından oldukça pahalıdır. Açıkçası şuan için sadece maddi durumu çok iyi olanlar direk satın alıp kullanabiliyor.

Ama işin güzel tarafı şu ki, Microsoft şirketi Office Excel yazılımının tüm özelliklerini online site üzerinden kullanma imkanı tanıyor. Hem Türkçe hem de tamamen ücretsiz!

Eğer OneDrive üyeliğiniz yani Microsoft hesabınız varsa, aşağıdaki linke tıklayarak tüm PowerPoint özelliklerinden online web uygulaması olarak yararlanabilirsiniz. OneDrive yani Microsoft üyeliğiniz yoksa, hemen bir dakikada ücretsiz olarak üye olabilir ve yine alttaki linkle bedava kullanmaya başlayabilirsiniz. OneDrive üye olmak için tıklayınız.

https://office.live.com/start/Excel.aspx?omkt=tr-TR#

Aşağıda ekran görüntüsünü görebilirsiniz:

30-03-2016 15-33-50

30-03-2016 15-28-39

NOT 1: Yok, ben ille de bir Excel programı istiyorum diyorsanız, Microsoft Excel’in ve diğer MS Office programlarının özelliklerinin yüzde doksanına sahip olan ve sıradan birinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ücretsiz ve Türkçe bir alternatif sunmak istiyorum. Böylece Excel için dünyanın parasını ödemeden işlerinizi bedava halledebilirsiniz.

OpenOffice Türkçe Ücretsiz İndir

Not 2: Eğer yalnızca excel dosyalarını yani uzantısı .xls olan dosyaları açmak ve içindekileri görüntülemek istiyorsanız, ücretsiz Excel Viewer programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Önceki İçerikTürkçe Satranç Oyunu İndir – Gezginler Ücretsiz PC Bilgisayar İçin
Sonraki İçerikMicrosoft Office Word İndir Gezginler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz