Microsoft Office Word İndir Gezginler

Word programı bir kelime işlemci, yani metin düzenleyicidir. Şuan için dünyanın en iyi metin editörüdür. Belge ve döküman hazırlarken en çok tercih edilen programdır.

MS Office yazılım suiti ofis programları alanında dünyanın en popüler ve en kaliteli paketidir. Fakat fiyat bakımından oldukça pahalıdır. Açıkçası şuan için sadece maddi durumu çok iyi olanlar direk satın alıp kullanabiliyor.

Ama işin güzel tarafı şu ki, Microsoft şirketi Office Word yazılımının tüm özelliklerini online site üzerinden kullanma imkanı tanıyor. Hem Türkçe hem de tamamen ücretsiz!

Eğer OneDrive üyeliğiniz yani Microsoft hesabınız varsa, aşağıdaki linke tıklayarak tüm PowerPoint özelliklerinden online web uygulaması olarak yararlanabilirsiniz. OneDrive yani Microsoft üyeliğiniz yoksa, hemen bir dakikada ücretsiz olarak üye olabilir ve yine alttaki linkle bedava kullanmaya başlayabilirsiniz. OneDrive üye olmak için tıklayınız.

https://office.live.com/start/Word.aspx?omkt=tr-TR

Aşağıda ekran görüntüsünü görebilirsiniz:

30-03-2016 15-39-32

30-03-2016 15-35-37

NOT 1: Yok, ben ille de bir Word programı istiyorum diyorsanız, Microsoft Word’ün ve diğer MS Office programlarının özelliklerinin yüzde doksanına sahip olan ve sıradan birinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ücretsiz ve Türkçe bir alternatif sunmak istiyorum. Böylece Word için dünyanın parasını ödemeden işlerinizi bedava halledebilirsiniz.

OpenOffice Türkçe Ücretsiz İndir

NOT 2: Eğer amacınız sadece Word dosyalarını yani uzantısı doc veya docx olan dosyaları açmak ve içindekileri görüntülemek ise, ücretsiz Word Viewer programını indirmek için buraya tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi