Microsoft Office PowerPoint İndir Gezginler

PowerPoint bir slayt sunu hazırlama ve görüntüleme programıdır. Alanında dünyanın en başarılı programı diyebiliriz. Profesyonel slayt şovlar yapmak ve izlemek için idealdir.

MS Office yazılım suiti ofis programları alanında dünyanın en popüler ve en kaliteli paketidir. Fakat fiyat bakımından oldukça pahalıdır. Açıkçası şuan için sadece maddi durumu çok iyi olanlar direk satın alıp kullanabiliyor.

Ama işin güzel tarafı şu ki, Microsoft şirketi Office PowerPoint yazılımının tüm özelliklerini online site üzerinden kullanma imkanı tanıyor. Hem Türkçe hem de tamamen ücretsiz!

Eğer OneDrive üyeliğiniz yani Microsoft hesabınız varsa, aşağıdaki linke tıklayarak tüm PowerPoint özelliklerinden online web uygulaması olarak yararlanabilirsiniz. OneDrive yani Microsoft üyeliğiniz yoksa, hemen bir dakikada ücretsiz olarak üye olabilir ve yine alttaki linkle bedava kullanmaya başlayabilirsiniz. OneDrive üye olmak için tıklayınız.

https://office.live.com/start/PowerPoint.aspx?omkt=tr-TR

Aşağıda ekran görüntüsünü görebilirsiniz:

30-03-2016 15-46-19

30-03-2016 15-47-14

NOT 1: Yok, ben ille de bir PowerPoint programı istiyorum diyorsanız, Microsoft PowerPoint ve diğer MS Office programlarının özelliklerinin yüzde doksanına sahip olan ve sıradan birinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ücretsiz ve Türkçe bir alternatif sunmak istiyorum. Böylece PowerPoint için dünyanın parasını ödemeden işlerinizi bedava halledebilirsiniz.

OpenOffice Türkçe Ücretsiz İndir

NOT 2: Eğer amacınız yalnızca Powerpoint dosyalarını açmak yani slayt sunuları izlemek ise, o zaman tamamen ücretsiz olan PowerPoint Viewer programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi