Ana Sayfa Teknoloji Windows PC Microsoft Windows Installer İndir Türkçe Son Sürüm Xp Vista

Microsoft Windows Installer İndir Türkçe Son Sürüm Xp Vista

1252
0

Microsoft Windows Installer 1 1

Daha çok eski Windows sürümlerinde işe yarayan bu program sayesinde programları sorunsuz ve düzgün bir şekilde bilgisayara yükleyebilir veya bilgisayardan kaldırabilirsiniz.

Örneğin Windows Xp, Windows Vista, Windows 2003 ve Windows 2000 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarda programların dosyalarından biri eksikse, bozuksa veya silinmişse, normalde hatalara sebep olur, düzgün çalışmaz ve kaldırılırken hata vereceği için bilgisayardan kaldıramazsınız. Bu gibi durumlarda Microsoft Windows Installer programı hemen devreye girip gerekli düzeltme ve onarma işlemlerini gerçekleştirerek sorunu çözer.

Ayrıca Xp ve Vista için servis paketi gibi güncelleme ve yükseltmeleri Microsoft Windows Installer programıyla otomatik olarak yapabilirsiniz.

Belirli programların özel kurulumu için veya programları bilgisayardan kaldırırken Microsoft Windows Installer size yardımcı olur ve bu işleri daha kolay bir şekilde halletmenizi sağlar. Mesla *.msi uzantısına sahip kurulum dosyalarını bilgisayara yüklemek için Microsoft Windows Installer gereklidir.

Bilgisayara kurmaya çalışırken hata veren programları da Microsoft Windows Installer sayesinde rahatlıkla kurabilirsiniz.

Microsoft Windows Installer 1 3

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 3.17 MB

Microsoft Windows Installer İndir

Microsoft Windows Installer Alternatif İndirme Linki

Önceki İçerikFixWin 10 İndir Windows 10 Hata Düzeltme Sorun Çözme Programı
Sonraki İçerikWindows 7 Manager İndir Hızlandırma Optimizasyon ve Temizleme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz