Ana Sayfa Programlar Windows 7 Manager İndir Hızlandırma Optimizasyon ve Temizleme Programı

Windows 7 Manager İndir Hızlandırma Optimizasyon ve Temizleme Programı

1028
0

Windows-7-Manager

Windows 7 işletim sisteminin performansını artırmak, daha hızlı çalışmasını sağlamak, çeşitli ayarlarını optimize etmek ve gereksiz dosyaları temizlemek için Windows 7 Manager programını kullanabilirsiniz.

Windows 7 Manager programının içerisinde bulunan onlarca araç sayesinde bilgisayarınızın sorunlarını çözebilir, daha kararlı hale getirebilir, hızlandırabilir ve güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Örneğin Windows 7 Manager programı kapsamlı bir tarama yaparak işe yaramayan ne kadar gereksiz dosya ve klasör varsa siler, bozuk (geçersiz) kayıt defteri girdilerini temizler ve disk birleştirme işleminin yanı sıra kayıt defteri birleştirme işlemi yaparak bilgisayarın performansına katkıda bulunur.

Ayrıca arka planda gereksiz yere çalışan uygulama ve servisleri kapatarak bilgisayarı doğrudan doğruya hızlandırır. Başlangıçta otomatik çalışan programları yönetme imkanı da sunar. Açılışta çalışan programları ekleyebilir veya silebilirsiniz.

Windows 7 Manager sayesinde Windows giriş ekranı, masaüstü ve menüler iyileştirilir ve böylece zararlı dosyaları buralara sızması önlenir. Dilerseniz gizlilik koruma aracını kullanarak dosyalara şifre koyabilirsiniz.

Bunların yanı sıra Windows 7 Manager programı internet hızınızı da optimize ederek hızlandırır. Kullandığınız internet tarayıcısını da en hızlı çalışacak şekilde ayarlar.

Windows 7 Manager ile boot menüsünü düzenleyebilir ve farenin sağ tık menüsünü değiştirebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Demo

Boyut: 16 MB

Windows 7 Manager İndir

Windows 7 Manager Alternatif İndirme Linki

Önceki İçerikMicrosoft Windows Installer İndir Türkçe Son Sürüm Xp Vista
Sonraki İçerikBurnInTest İndir Donanım Test Programı Sorunları Bulma Dayanıklılık Güvenilirlik Testi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz