Müzik İndirme Programı Türkçe 2019

Hem kullanması kolay, hem şarkı arama bulma ve indirme işlemi basit, hem de Türkçe arayüze sahip olan müzik indirme programları arasından sizler için en iyilerini seçtik…

1- Free Music & Video Downloader


2019 yılı itibariyle bu sayfayı güncelleyerek, yeni piyasaya çıkan Free Music & Video Downloader isminde bir müzik indirme programını listenin zirvesine eklemek zorunda kaldım. Çünkü en az bu listedeki diğer tüm rakipleri kadar kaliteli bir müzik indirme programı. Basit bir şekilde şarkıyı yada sanatçıyı arayıp anında indirmeye başlayabilirsiniz. YouTube, SoundCloud, Vimeo ve benzeri tam 35 farklı müzik sitesinde arama yapabiliyor ve bulduğu sonuçları yüksek hızda indirme imkanı sunuyor.

Müzik İndirme Programı Türkçe 2019

Free Music & Video Downloader İndir

2- Mp3 Download Manager (MDM)


Listemizin bir numarasında tamamen mp3 indirmek için özel olarak üretilen MDM programı yer almaktadır. Program kurulumsuzdur, tek tıkla direk çalıştırabilirsiniz. Arama kutusundan sanatçı ismi yada şarkı adı yazarak aratın.  Sonuçlar listelenecektir. Listeden beğendiğiniz şarkının üzerine gelerek fare ile sağ tıklayın ve açılan pencereden “indir” seçeneğine tıklayarak bilgisayara indirme işlemini başlatın. Bu menüden “yürüt” seçeneğine tıklayarak indirmeden önce dinleyebilirsiniz. Ayrıca bu menüden arama sonucunda çıkan şarkı listesini silip temizleyebilirsiniz. Aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

Müzik İndirme Programı Türkçe 2019

Türkçe olarak hazırlanan ve tümüyle bedava olan MDM programının boyutu ise 15,6 MB. Programı indirmek için buraya tıklayınız.

3-BEARSHARE


Aşağıdaki resimden de gördüğünüz gibi Bearshare programını kurduktan sonra arama kutusuna şarkının yada şarkıcının ismini yazarak birkaç saniye içinde istediğiniz her türlü müziği bilgisayara indirmeye başlayacaksınız.

Müzik İndirme Programı Türkçe 2019

BearShare programı ücretsizdir ve 1.5 MB boyutundadır. İndirmek için tıklayınız.

4- Ares


Bu program sadece müzik indirmek için değil, ihtiyacınız olan her türlü film, oyun, program, e-kitap gibi dosyaları aratıp indirebileceğiniz harika bir programdır.

Müzik İndirme Programı Türkçe 2019

Tamamen ücretsiz olan Ares programının boyutu 4.3 MB. İndirmek için buraya tıklayınız.

5- Super Mp3 Download


İsminden de anlaşılacağı gibi bu program müzik indirmek için özel olarak üretilmiştir. Yine yukarıdaki rakipleri gibi müzikleri sanatçı veya şarkıya göre aratıp indirmeye başlıyorsunuz.

Program ücretsizdir fakat ücretli versiyonu da vardır. Bedava sürümünde her defasında bir şarkı indirmeye izin veriyorken yani sırayla indiriyorken, ücretli sürümü aynı anda bir sürü şarkıyı indirme imkanı tanıyor.

Müzik İndirme Programı Türkçe 2019

Programı indirmek için tıklayınız.

6 – Tubidy – Programsız ve Ücretsiz Müzik Dinleme ve İndirme Sitesi


Bu saydığınız programlar çok güzel fakat ben program yüklemekle uğraşmak istemiyorum. Bunun yerine doğrudan şarkıları dinleyebileceğim ve hoşuma giderse tek tıkla bilgisayara indirebileceğim bir websitesi arıyorum diyorsanız, sizlere tavsiyem Tubidy olacaktır. Siteye giriyorsunuz, sayfanın üst kısmındaki arama kutusundan yerli ve yabancı şarkıları aratıyorsunuz (dilerseniz şarkıcı ismine göre de aratabilirsiniz), ardından ister online olarak dinleyip keyfini çıkarıyorsunuz, ister tek tıkla hemen bilgisayara indiriyorsunuz.

Müzik İndirme Programı Türkçe 2019

Tubidy sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi