Video Düzenleme Programı Türkçe Ücretsiz İndir

Elinizdeki videoları rötuşlamak, kesmek yada birleştirmek gibi temel işlemlerin yanı sıra, çeşitli ileri seviye video editleme işlemlerini de gerçekleştirebileceğiniz çok sayıda program mevcut.

Fakat eğer çok üst düzey karmaşık işlemler yapmayacaksanız sadece basit video düzenleme görevlerini gerçekleştirmek istiyorsanız, bunun için ücretli programlara bir çuval para dökmenize hiç gerek yok.

Bu yazıda sizlere Türkçe dil desteği olan ve tamamen bedava sunulan en iyi video düzenleme programlarını paylaşıyoruz…

Free Video Editor

Free_Video_Editor.jpg (707×530)

Her türlü videoyu kesme ve birleştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Videolardan istemediğiniz bölümleri kesip atın ve görüntü kalitesinde hiçbir azalma olmasın.

Desteklenen video formatları: MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, AVI, MOV, M4V, MPG, FLV, DivX ve XviD

Programı indirmek için tıklayınız. (5.3 MB)

Movavi Video Editor

Movavi-Video-Editor.jpg (600×410)

Kullanması son derece kolay olan bir video editleme programıdır. Videoları kırpma, kesme, birleştirme, ekleme gibi temel işlemlerin yanı sıra, video efektleri ve filtreler uygulama gibi özelliklere sahiptir. Hatta videoya ses, müzik ve başlıklar da ekleyebilirsiniz. Daha önce hiç video düzenlememiş kişiler bile bu programla kolayca video düzenleyebilir.

Programı indirmek için tıklayınız. (54 MB)

Windows Movie Maker

windows-movie-maker-80-2546.jpg (700×509)

Pahalı programları satın almadan bu program kullanarak profesyonel görünümlü birinci sınıf videolar oluşturabilirsiniz. Windows Movie Maker ileri seviye video işlemlerini kolaylaştıran ve basitleştiren bir yapıya sahiptir.

Kullanmak istediğiniz (resim, video dosyaları ve gerçek zamanlı olarak yakalanan videolar da olabilir) ve zaman çizelgesi üzerine sürükleyin. Birçok efekt ekleyin ve her şeyi önizleme penceresinde nasıl göründüğünü kontrol edin. Windows Movie Maker film başlıkları ve krediler eklemenize izin veren özel bir araç bile var.

Programı indirmek için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi