Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları 2016

nuray-sayari-haftalik-burc-yorumlari

Acaba önümüzdeki hafta sizleri ne gibi şeyler bekliyor? Güneş tutulması, ay tutulması, gezegenlerin retro zamanı, dolunay zamanı, yeni ay zamanı ve gökyüzünde meydana gelen mühim açılar acaba sizi olumlu mu yoksa olumsuz mu etkileyecek?

Ülkemizin en popüler astrologlarından birisi belki de birincisi olan Nuray Sayarının yorumladığı haftalık burç yorumlarını okuyarak tüm bu olayların hayatınıza nasıl bir yön vereceğini kestirebilirsiniz.

Nuray Sayarı’nın Resmi Twitter Adresi İçin Tıklayınız.

Koç Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Boğa Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

İkizler Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Yengeç Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Aslan Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Başak Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Terazi Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Akrep Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Yay Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Oğlak Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Kova Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Balık Burcu – Nuray Sayarı’nın Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

nuray-sayari-2016-burc-yorumlari.jpg (645×309)

Yaptığı burç yorumlarının gerçeğe en yakın yorumlar olması nedeniyle Türkiye’de ve dünyada milyonların takip ettiği en iyi astrologlardan biri olan Nuray Sayarı 2016 yılı için genel bir değerlendirmede bulundu. Tüm burçları ayrı ayrı yorumlayan sayın Sayarı’nın burç yorumlarıyla genel olarak 2016’da sizleri nelerin beklediğini görebilirsiniz.

Koç Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: Eğer geçmiş yıllarda ikili ilişkiler yaşadıysanız dert etmeyin. 2016 yılı ile birlilkte karşınıza büyük bir aşk çıkabilir. Bununla birlikte ayrılmış olduğunuz eşiniz yada eski sevgiliniz sizi tekrardan arayabilir. Eğer evliyseniz bu zamana kadar evliliğinizde yaşadığınız problerde çözülebilir.

Para: Bu zamana kadar hayalini kurmuş olduğunuz ev ya da arabayı artık alma şansınız yükselecek. Kariyer ve iş hedefleriniz de ufak tefek dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Fakat bu tür olumsuzlukların mutluluğunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Sağlık: Huzur ve sağlık dolu bir yıl sizleri bekliyor olacak.

Boğa Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: İkili ilişkiler de senenin sonuna kadar kafanı toparlamalısın. Yıl sonuna kadar huzurlu bir ilişkiye imza atabilirsim.

Para: İş hayatında bu zamana kadar vermiş olduğun emeklerin karşılığını yavaş yavaş alıyorsun.

Sağlık: Stresli bir yaşam geçirebilireceğinden dolayı aşırı yorulabilir ve bu durum da senin sorlanmana sebep olabilir. Sağlığını önemsemelisin.

İkizler Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: Geçtimiz dönemlerde aşk konusunda çok yoruldun ve çok kalbin kırıldı. Fakat gelecek yılın şubat ve mart ayı itibari ile büyük bir aşka yelken açabilirsin. İkili ilişkilerde mutlu olacağın bir yıl seni bekliyor.

Para: 2016 yılı ile birlilkte gelecek olan ilk üç ay harcamalarına dikkat etmelisin. Nisan, haziran ayı sonnrasında madde açıdan durumun iyiye gidecek.

Sağlık: 2015 yılında ufak efek sağlık sorunları yaşamış olabilirsiniz. Ama dert etmeyin. 2016 yılında sizi rahatsız edecek ufak tefek sağlık problemleri haricinde bir olumsuzluk görünmüyor.

Yengeç Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: Bu yılın sonuna doğru sizi hayata tekrardan bağlayacak büyük bir aşk olabilir. Hayata pozitif bakmanıza neden olacak bu ikili ilişkinizde çok mutlu olabilirsiniz.

Para: 2016 yılının getireceğiilk 6 ay hedefleriniz doğrultusunda gitmeyebilir. Bu sebepten dolayı bunalacağa benziyorsunuz. Daha sonra elinizde geçecek kazançlar sizi mutlu etmeye yetecek.

Sağlık: 2016 yılı ile birlikte asabiyet bozukluğu yaşayabilirsiniz. Onun haricinde kış hastalıkları düşünda herhangi bir sağlık probleminiz görünmüyor.

Aslan Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: Yeni bir aşk ve yeni bir romantizm rüzgarına merhaba demeye hazır mısınız? İkili ilişiklerde doğru insanı bulacağınız bir hayat sizleri bekliyor.

Para: Yaşamış olduğun maddi sıkıntılar 2016 yılının ikinci yarısı ile birlikte son buluyor. Ama yine de bu yıl yapacağınız harcamalara biraz daha dikkat etmelisin.

Sağlık: 2016 yılı ile birlikte sağlık konularına olduğundan daha sakin davranman gerekiyor. Endişe yapmana gerek yok sağlık sorunların psikolojik alt yapılı olabilir. Bununla birlikte kış aylarında kendine biraz daha dikakt etmelisin

Başak Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: Eğer halihazırda bir ilişkiniz var ise herhangi bir problem yaşayacağa benzemiyorsunuz. 2016 yılı ile birlikte başak burçları aşka doyacak.

Para: Bu zamanlarda sizlere gelecek olan teklifleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Maddi açıdan ferahlayacağını bir döeneme girebilir ve her an şans kapınızı çalabilir.

Sağlık: Ön plana çıkaracağınız sağlam kararlar sayesinde sağlıklı bir yıl geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: Mutluluğa yelken açmaya hazır mısınız? Ömür boyu sürmesi beklenen bir aşk ile tanışabilirsiniz.

Para: Hayatınızda maddi açıdan değişiklikler yapmaya karar verdiğiniz zamanlarda biraz sıkılabilirsiniz. Fakat 2016 yılı maddi yönden rahat etmenize olanak tanıyacak.

Sağlık: 2016 yılı ile birlikte terazi burçlarının sağlığında herhangi bir problem görünmüyor. Fakat siz yinede aşırı yorulmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü yorgunluk sebebi ile bir takım rahatsızlıklar geçirebilirsiniz.

Yay Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: Aşk hayatınız diğer yıllara göre daha sönük geçebilir. Evli olan yay burçları, ikili ilişkilerinde bir takım sorunlar ile karşı karşıya gelebilir.

Para: Uzun zamandır hesaplamış olduğunuz kazaç listesi hayalini kurduğunuz kadar yüksek rakamda olmayabilir. Fakat yine de bu kazanç 2016 yılı ile birlikte elinize geçecek.

Sağlık: 2016 yılının ilk üç ayı kendinizi kötü hissedebilr ve kendinizi depresif bir uh hali içerisinde bulabilirsiniz. Fakat daha sonra herşeyn düzelecek ve eski sağlığınıza geri döneceksiniz.

Oğlak Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: İkili ilişiklerde çok yakında büyük bir aşk kapınınızı çalacak. Eğer evli oğlak burçlarındansanız ilişkiniz daha da güçlenecek.

Para: 2016 burç yorumu nuray sayarı’ya göre oğlak burçları maddi sıkıntılar yaşayabilir. Oğlak burçlarının yaz döneminde yapacağı harcamalara biraz daha dikkat etmesi gerekiyor.

Sağlık: Oğlak burçları kış aylaı hastalıkları ile karşı karşıya kalabilir. Fakat onun haricinde ciddi sağlık problemi görülmüyor. Fakat bu dönemlerde sağlığınızdan şüphe edip hastalık durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kova Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: 2016 yılı ile birlikte Kova burçlarına yeni bir aşk görünmüyor. 2016 yılınız kendinize hediye ettiniz ve karşınıza çıkan teklifleri bile değerlendirmiyorsunuz.

Para: Son zamanlarda keyfi yere birçok harcama yapmışsınız. Maddi açıdan sıkıntıya düşmek istemiyorsanız harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Sağlık: Uzun zamandır üzerinde durmuş olduğunuz sağlık problemi sonunda çözüme kavuşacak. Sağlık ile ilgili birçok probleminizi geri plana alacaksınız.

Balık Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: Büyük bir aşk çok yakında kapınızı çalabilr. Fakat ikili ilişiklerde yoğunluğu yakalayabilmeniz için eski defterleri kapatmanız gerecek. Eski ilişikiniz, yaşayacağınız yeni ilişiklerde problemlere ve dengesizliklere sebep olabilir. Bu konu hakkında biraz daha dikkatli olmada yarar var . Büyük bir aşka çok yakında yelken açabilirsiniz.

Para: Akıllıca adımlar atmanın zamanı çoktan geldi. Nasılsa kazanıyorum diyerek yeni yatırımlar yapmaktan vazgeçmeyin. Her zaman para harcarken iki kere düşünmekte yarar olacak.

Sağlık: 2016 yılı ile birlikte diyatinize özen göstermeniz gerekebilir. Eğer bu konu hakkında dikkatsiz davranırsanız sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu 2016 Nuray Sayarı:

Aşk: Akrep burçlarına büyük müjde! Eski aşklarınız ve anılarınız tekrardan ön plana çıkıyor. Bununla birlikte yeni aşklara yelken açacağınız huzur dolu günler sizleri bekliyor. Evli akrep burçları ise , eşlerinin büyük ilgisi ile karşı karşıya kalabilir.

Para: 2016 yılının ortalarına kadar maddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalarak zorluklar çekebilrisiniz. Fakat bu tür olumsuz durumlar ile karşı karşıya kaldığınız zamanlarda ailenizden büyük yardım göreceksiniz. Bu planlama sayesinde dar boğazdan kurtulmuş olacaksınız.

Sağlık: Nuray sayarı 2016 burç yorumlarına göre trioid hastalığı ile karşı karşıya kalabileceğiniz konusunda uyarılar görünüyor. Ani ani parlama ve sinir bozuklukları sağlığınıza ciddi boyutta zarar verebilir. Bu konuda önlem almanızda yarar olacaktır. Bununla birlikte akrep burçlarını ciddi dersler bekliyor. Bu duruma kendinizi şimdiden hazırlamalısınız.

Bu sayfadaki burç yorumları sayın Nuray Sayarı’yı çok yakından takip eden ve günlük/haftalık/yıllık burç yorumlarını detaylı inceleyen site editörümüz tarafından yazılmıştır. Yukarıda paylaştığımız Nuray Sayarı ile ilgili gerçek Twitter hesabı linki yada diğer haftalık burç yorumları linklerinde hata var ise, lütfen yorum yazarak bize bu hatayı düzeltme şansı veriniz. İşbirliği yaptığınız için şimdiden teşekkür ederiz…


Yayımlandı

kategorisi