Panda Antivirus 2016 Full Türkçe İndir (6 Ay Yasal Lisans Ücretsiz Deneme Sürümü)

Yoksa siz hala antivirüs programlarına para mı ödüyorsunuz?

O iş eskide kaldı! Şimdi pek çok antivirüs programının pro versiyonu yani full sürümü 3 aylık veya 6 aylık ücretsiz deneme süresi tanıyor. Her yıl 100 tl civarında bir parayı güvenlik yazılımına ödemektense, üç ayda bir yada altı ayda bir başka bir antivirüs yazılımının 3 aylık yada 6 aylık deneme sürümünü yüklemeyi tercih ederim. Senede iki yada 3 defa bir programı kaldırıp yenisini kuracağım diye onlarca lirayı bir programa veremem.

Üstelik yaptığımız şey tamamen yasalara uygun ve sonuna kadar kullanma hakkımız olan bir şey. Normalde programların demoları 30 gün olur, fakat pek çok antivirüs alternatifi olduğu için bazı firmalar 3 yada 6 aylık deneme sürümlerini bedava sunuyorlar.

Aşağıda paylaştığım linke tıklayarak indireceğiniz Panda Antivirus Pro 2016 programını bilgisayara kurduktan sonra çalıştırın. Programın penceresi açıldıktan birkaç saniye sonra yeni bir pencere daha açılacak ve sizden programı etkinleştirmenizi aksi takdirde 4 gün sonra programın otomatik olarak kaldırılacağı yazacak. Etkinleştir yazan butona tıklayın ve tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek. Hepsi bu kadar. 6 aylık deneme sürenizin olduğu ekranda yazacaktır.

Panda Antivirus 2016 Türkçe 6 Aylık Deneme Sürümünü İndir

Bizzat kendim bilgisayarıma kurdum. İşte sonuç:

2016-03-17_21-35-26


Yayımlandı

kategorisi