Online Flash Oyunları Bilgisayara İndirme Programları

İnternette oynadığınız online oyunların neredeyse hepsi Flash teknolojisiyle hazırlanmıştır. Zaten dosyanın uzantısına bakacak olursanız .swf olduğunu görürsünüz.

Netten oynanan oyunlar için internet bağlantısı şart. Fakat eğer internetsiz bir yerdeyken bilgisayarı açıp bu oyunları oynamak istiyorsanız, oyunun .swf uzantılı flash dosyasını bilgisayara kaydetmeniz gerekiyor. Bunun için ücretsiz çok iyi programlar var ve burada en iyilerinden birkaçını paylaşıyorum:

NOT: Türkiye’nin en popüler online oyun oynama sitelerine gidip oradaki bütün oyunlar tek tek bu programlarla bilgisayara indirebilirsiniz.

1- Flash Game Download Tool

Flash Game Download Tool image

Sadece Flash oyun sayfasının URL adresini kopyalayıp  “Add” yazan butona tıklayarak açılan yere yapıştırın. Program flash oyun dosyasını otomatik tespit edecektir. Ardından “Output Directory” yazan yere tıklayarak oyun dosyasını bilgisayarda kaydedeceğiniz yeri seçin ve son olarak “Download” yazan butona tıklayın. Hepsi bu kadar.

Boyut: 3.43 MB

Lisans: Ücretsiz

İndirmek için tıklayınız.

Alternatif indirme linki

2- Flash Game Downloader

Üst taraftaki kutuya Flash oyunu oynadığınız internet sayfasının URL adresini kopyalayıp yapıştırın.  Ardından “Save To” yazan satırın en sağındaki üç noktalı butona tıklayarak, bilgisayarda oyunu kaydedeceğiniz yeri seçin. Son olarak “Go” Yazan mavi butona tıklayın. İyi eğlenceler.

Boyut: 1.28 MB

Lisans: Ücretsiz

İndirmek için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi