Ana Sayfa Programlar Otomatik Fotoğraf İyileştirme, Güzelleştirme ve Düzenleme Sitesi 2017-2018 Programsız (Online)

Otomatik Fotoğraf İyileştirme, Güzelleştirme ve Düzenleme Sitesi 2017-2018 Programsız (Online)

1626
0

Enhance.Pho.to sizlere tek tıklamayla resimleri otomatik olarak güzelleştirme imkanı sunuyor. Aslında tıklamaya bile gerek yok, fotoğrafı yüklediğiniz anda çözünürlük kalitesini artırıyor, hataları düzeltiyor ve genel olarak orijinal haline göre iyileştiriyor.

Siteye bilgisayardan, Facebook’tan veya URL adresini girerek fotoğraf yükleyebilirsiniz. Zaten sayfa açıldığında en üstteki From disk (Bilgisayardan), Enter URL (internetten online), From Facebook (Facebook üzerinden) isimli 3 butonu kullanarak resim yükleyebilirsiniz.

Resmi yükler yüklemez otomatik olarak resim güzelleştirme ve iyileştirme işlemi başlayacaktır. Fotoğraf üzerinde ışıklandırma, renklendirme, gürültü giderme ve kırmızı göz hatasını düzeltme gibi işlemler uygulanır. Eğer fotoğrafınızın bir kısmı bulanık ise, Deblur seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

İyileştirilen fotoğraf ile orijinali arasındaki farkı görmek için resmin hemen sağ üst köşesinde bulunan Result (güzelleştirilen resim) butonuna ve hemen yanındaki Source (orijinal resim) botununa tıklayabilirsiniz.

Eğer sonuçtan memnunsanız, sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve Save butonuna tıklayarak bilgisayara kaydedin. Dilerseniz Share butonuna tıklayarak doğrudan sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Bu harika resim güzelleştirme sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Önceki İçerikGoogle Chrome Siyah Ekran Hatası Çözümü (Windows 10)
Sonraki İçerikPDF’den Bazı Sayfaları Silme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz