Ana Sayfa Teknoloji İnternet Paypal Onay Kodu Gelmedi Çözümü

Paypal Onay Kodu Gelmedi Çözümü

94
0

Merhabalar, bu yazımızda Paypal onay kodu gelmedi diyen takipçilerimiz için bu sorunun çözümü noktasında yardımcı olacağız.

Bildiğiniz gibi Paypal birkaç sene önce Türkiye’den çekildi. Dolayısıyla artık Paypal üzerinden alışveriş yapılamıyor. Yani bir web siteden kredi kartımızı kullanarak Paypal yoluyla ürün satın alamayız.

Fakat Paypal hesabımızdaki parayı hala Türkiye’deki hesabımıza aktarabiliriz. İkinci bir açıklamaya kadar Paypal buna izin veriyor. Zaten resmi sitesinde bunu açıkça belirtmiş.

Fakat henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı Paypal onay kodu telefona mesaj olarak bir türlü gelmiyor. Bu durumda yapmanız gerekenler şu şekilde:

2019 09 17 01 32 54 1

Onay kodunu sizden istediği ekranda yukarıdaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen Lütfen başka bir yolla onaylayın yazan linke tıklayın.

2019 09 17 01 33 32 3

Yukarıdaki ekran açıldığında 2 numaralı ok ile gösterilen Sizi arayalım seçeneğini işaretleyip 3 numarayla gösterilen Sonraki butonuna tıklayın.

2019 09 17 01 34 50 5

Karşınıza çıkan ekranda 4 numarayla gösterilen kodu bir yere not edin.

Birazdan sizi telefonla arayacaklar. Merak etmeyin gerçek bir kişi aramıyor sadece bilgisayar konuşuyor ve sizden az önce not ettiğiniz kodu girmenizi istiyor.

Bu kodu girince doğrulamayı yapmış olacaksınız ve Paypal hesabınızdaki parayı Türkiye’deki hesabınıza aktarabileceksiniz.

Önceki İçerikKlavyede Saat İşareti Emojisi Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım
Sonraki İçerikGTA 6 Nasıl Olacak Nerede Geçecek ve Ne Zaman Çıkacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz