Ana Sayfa Teknoloji İnternet PDF Sıkıştırma Sitesi Programsız Ücretsiz

PDF Sıkıştırma Sitesi Programsız Ücretsiz

11
0

tools.pdf24.org ücretsiz ve çevrimiçi (online) bir pdf sıkıştırma sitesidir. Yaptığımız testte 74% oranında büyük bir sıkıştırma başarısı yakaladı. Dolayısıyla dosya boyutu epey düşürüldü.

Aslında bu sitenin pdf dosyalarını manipüle etmek için ve dönüştürmek için çeşitli araçları bulunuyor.

Üstelik PDF sıkıştırmak için ayrı bir özelleştirilmiş sayfası mevcut. Böylece aynı anda birçok pdf dosyasını sıkıştırabilirsiniz. Yani toplu işlem özelliğine sahip.

Dilerseniz sıkıştırmadan önce DPI, resim kalitesi ve arka plan rengi gibi ayarları değiştirebilirsiniz.

Sıkıştırdıktan sonra ise direkt olarak cihazınıza pdf dosyası şeklinde indirebileceğiniz gibi, doğrudan doğruya Dropbox yada Google Drive bulut hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Kullanımı çok basit. Önce sürükle-bırak yaparak pdf dosyası yada dosyalarını siteye yükleyin. Yukarıdaki resimde ilgili yerler görünmektedir.

Ardından alt taraftan DPI, Image Quality (görsel kalitesi) ve Color (renk) ayarlarını seçin. Son olarak sağ alt köşedeki Compress butonuna basın.

İşlem bitince ise üstteki resimde gördüğünüz Download yazan butona basarak indirin yada alt taraftaki seçeneklerden birini seçin. Yine üstteki resimde gördüğünüz gibi sıkıştırma oranı yüzde 74 olarak gerçekleşmiş.

Online pdf sıkıştırmak için sözünü ettiğimiz bu siteye buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Önceki İçerikÇocuklar İçin Şekilleri Öğrenme Sitesi
Sonraki İçerikBir Sitenin Tüm İç ve Dış Linklerini Listeleme Sitesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz