PDF’yi Word’e Çevirmek İçin Türkçe Online Site ve Ücretsiz Program

Elinizde bulunan PDF dosyasının formatını Microsoft Word programının formatı olan Doc yada Docx uzantısına dönüştürmek istiyorsanız, bu işi website üzerinden online olarak bedava yapabilirsiniz. Aşağıda PDF’den Word’e çevirme işlemini gerçekleştiren ücretsiz iki site adresi paylaşıyorum. Bunun yanı sıra eğer PDF yi Word yapmak için basit ve ücretsiz bir program isterseniz, onun da linkini ekliyorum.

Türkçe diliyle hazırlanan PDF Word Çevirme Sitesi: http://smallpdf.com/tr/pdf-to-word

NOT: Bu site sadece pdf yi word e çevirmiyor, aynı zamanda aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, Word dosyasını PDF ye çevirme, Excel den PDF ye dönüştürme, PDF den JPG ye çevirme, JPG den PDF ye çevirme, PDF yi PPT ye dönüştürme ve PPT yi PDF yapma gibi çeviri işlemlerini de yapabiliyor. Bunun için sayfanın en üstündeki “Çevirme” yazan menünün üzerine fareyi getirin ve alttaki menü açılacaktır. Buradan istediğiniz seçeneğe tıklayın.

18-03-2016 11-01-13

Yukarıdaki linke tıklayarak gideceğiniz sitede karşınıza alttaki resimde gözüken sayfa çıkacak. Burada ok işaretiyle gösterdiğim alandaki “Dosyayı seçin” linkine tıklayarak açılacak pencereden bilgisayarınızdaki pdf dosyasını seçin. Eğer isterseniz direk olarak masaüstündeki pdf dosyasını sürükle-bırak yaparak bu ok işaretinin gösterdiği yerdeki pdf simgesinin üzerine bırakabilirsiniz.

18-03-2016 10-50-20

Türkçe olarak hazırlanan alternatif PDF’yi Word’e çevirme online sitesi: http://tr.pdftoword.org/

Üstteki linke tıklayınca alttaki resimde görülen sayfa açılacak. Burada zaten her şey Türkçe ve basit olarak anlatılmış. 1.adımda bilgisayarınızdaki pdf dosyasını seçiyorsunuz, 2.adımda kendi e-posta adresini giriyorsunuz, böylece formatı çevrilen dosya email olarak size gönderilecek, 3.adımda sadece “Conver to WORD” yazan butona tıklıyorsunuz. İşte her şey bu kadar kolay ve basit!

18-03-2016 10-54-47

Free PDF to Word Doc Converter Programı

free-pdf-to-word-doc-converter-20.jpg (700×476)

Ücretsiz PDF’den Word’e Dönüştürme Programıdır.

Boyut: 1.1 MB

Lisans: Ücretsiz

İndirmek için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi