Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları PUBG Mobile PC Hileleri Rakibi Görme Öldürme No Recoil Macro

PUBG Mobile PC Hileleri Rakibi Görme Öldürme No Recoil Macro

174
0

Arkadaşlar internette çok sayıda PUBG Hack hilesi bulunuyor. Fakat bence bu hilelerden uzak durun. Çünkü Pubg Corp. şirketi çok sıkı çalıştığı için en kısa sürede sizi tespit edip ağır cezalar veriyor.

Fakat benim burada sizlere anlatacağım hile yasal bir hiledir ve tespit etmeleri mümkün değil. Çünkü No Recoil Macro isimli hilemiz aslında oyunla alakalı değil, sizin sahip olduğunuz bilgisayarın donanımlarıyla ilgili işlem yapar. Bu oyun kurallarına aykırı değil, ama bunun yanında size harika avantajlar sunuyor.

Bunlardan kısaca bahsedelim. Mesela No Recoil Macro hilesi yapınca rakipleri anında görebilir ve kolayca öldürebilirsiniz. Yaptığınız atışlarda geri tepme sorunu çok azalıyor ve bundan dolayı çok seri atışlar yaparak rakipleri birer birer yere serebilirsiniz.

Fakat yapacağımız hile aslında bir makro hilesidir. Dolayısıyla makro özelliğine sahip olan bir fareye ihtiyacınız olacak. Tavsiyemiz Logitech marka makro özellikli bir fare almanız olacak.

2019 07 02 12 15 10 1Hemen ardından Logitech farenin makro özelliğinden faydalanmak için özel yazılımını indirmeniz ve kurmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak indirin ve bilgisayara yükleyin.
Kurulumun ardından programı çalıştırın ve ayarlar kısmındaki Otomatik Oyun Algılama seçeneğini seçin ve alt taraftaki Düğmeleri Özelleştir seçeneğine tıklayıp yeni bir kodu aktif hale getirecek yapılandırmayı yapın. Bu esnada Yeni Profil Oluştur‘u seçip kod kısmına aşağıda verdiğim No Recoil Macro kodunu aynen kopyalayıp yapıştırın ve kaydedin.

PUBG No Recoil Macro Kodu Aşağıda Verilmiştir. Hepsini Seçip Kopyalayın ve İlgili Yere Yapıştırın.


function OnEvent(event, arg)
OutputLogMessage(“event = %s, arg = %d\n”, event, arg)
if (event == “PROFILE_ACTIVATED”) then
EnablePrimaryMouseButtonEvents(true)
elseif event == “PROFILE_DEACTIVATED” then
ReleaseMouseButton(2) — to prevent it from being stuck on
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 4) then
recoil = not recoil
spot = not spot
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 1 and recoil) then
if recoil then
repeat
–Sleep(35)
Sleep(8)
MoveMouseRelative(0, 2)
until not IsMouseButtonPressed(1)
end
end
end


Evet hepsi bu kadar kolay arkadaşlar. Gördüğünüz gibi çok üst düzey bir teknik bilgiye gerek yok. Birkaç adımda bu işi hallettik. Sorun yaşayanlar veya kafasında soru işaretleri olanlar aşağıdaki yorum kutusundan mesaj bırakarak bize ulaşabilir.

Önceki İçerikGTA 5 Hileleri Ölümsüzlük Silah Araba Yenileme Sınırsız Para Yetenek
Sonraki İçerikÜcretsiz En Eğlenceli Bilgisayar Oyunları 2019-2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz