Renkli Balon Patlatma Oyunu Tam Ekran İndir Oyna 2016

Sigaradan bile daha çok bağımlılık yaratan balon patlatma oyunu artık bilgisayar programı olarak karşınızda. İnternetin olmadığı yerlerde bile rahatça oynayabileceksiniz.

Üstelik internet sitelerindeki gibi ufacık bir pencere ekranında oynamak zorunda değilsiniz. 2016 yılında yeni çıkan renkli balon patlatma programlarından en iyi iki tanesinin indirme linkini paylaşıyorum. Bu iki program da TAM EKRAN olarak ve PC Bilgisayar programı olarak oynanıyor.

1-Bubble Shooter Premium Edition

Ünlü balon patlatma oyununun yeni bir versiyonudur. Tüm dünyada yüz milyonlarca kişi bu oyunu oynuyor. Kuralları basit. En az 3 aynı renk topu yan yana getirince patlayacaktır ve puan kazanacaksınız. Su altında, taşlarla süslenmiş ve klasik mod olmak üzere üç farklı skin (tema) sunmaktadır. Eğer 50.000 puan toplarsanız çok güzel bir ekran koruyucu kazanıyorsunuz. Tüm dünyayla yarışın.

2-Bubble Golden Pack Deluxe

Aynı renge sahip olan 3 topu yan yana getirin patlatın. Bu oyun tetris oyunundan bile daha çok bağımlılık yapıyor. Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanıyor.

4 farklı oyun modu vardır. Strateji, arcade, sniper ve maraton. En iyi oyuncular online olarak birbiriyle yarışabilir. Bu yeni versiyonda grafikler geliştirilmiştir.

Tam ekran renkli balon patlatma oyununu indirmek için tıklayınız (3799Kb)

3- Programsız Tam Ekran Balon Patlatma Oyunu

Eğer program yüklemek istemiyorum sadece tam ekran olarak balon patlatma oyununu oynamak istiyorum diyorsanız, sizlere aşağıda linkini paylaştığım oyun sitesini tavsiye ediyorum.

http://112oyun.com/smarty-balon-patlatma-tam-ekran.html


Yayımlandı