Sahte Whatsapp Kurma Açma 2016 İndir Sahte Whastapp Konuşması Numarası iPhone Android

singup-voxox-WhatsApp-Trick

Voxox adlı uygulamayı indirip telefona yükleyerek sahte Whatsapp kullanabilir ve sesli arama konuşma bile yapabilirsiniz.

Üstelik hem iPhone hem de Android için uyumlu uygulamaları mevcut. Bu programın zararlı bir yanı yok yani güvenebilirsiniz.

Android için Voxox İndir

Android için alternatif link

iPhone için Voxox İndir

Voxox-number-WhatsApp-Trick.png (540×960)

Uygulamayı telefona indirin, yükleyin ve çalıştırın. Ardından açılan ekrandan Sign me up‘a tıklayarak ücretsiz kaydolun.

Kaydolurken gerçek telefon numaranızı yazın. Telefona gelen doğrulama kodunu uygulamaya girerek kaydolma işlemini tamamlayın.

Uygulamayı açtığınızda ekrandan More seçeneğine tıklayınca Vovox uygulamasının size otomatik olarak verdiği telefon numarasını göreceksiniz.

Dilerseniz bu numarayı kullanabilir, dilerseniz değiştirebilirsiniz.

Aynı More ekranında Settings‘e tıklayarak uygulamanın ayarlarını açın.

Açılan ekranda Caller ID seçeneğine tıklayın ve istediğiniz kişinin telefon numarasını girin. Fakat Türkiye’den olduğu için başına +90 eklemeyi unutmayın.

Mesela 9011111111 gibi olsun.

Şimdi normal WhatsApp uygulamasını açın ve uygulamanın Ayarlarına girerek Numaramı değiştir seçeneğine tıklayın.

Az önce yukarıda belirlediğiniz Voxox Caller ID telefon numarasını buraya girin ve doğrulama ekranına gidin. Burada doğrulama kodunu SMS ile isteyin ve gelen sms mesajındaki kodu ilgili yere girerek doğrulayın.

Artık WhatsApp da bu yeni telefon numarasını kullanabilirsiniz. Yazılı sohbetlerde ve sesli aramalarda bu numara gözükecek.

Üretsiz arama ve farklı numaralar ile arkadaşlarınızı aramak için uygulama için kredi alımı yapmanız gerekmektedir.


Yayımlandı

kategorisi